Horloge, Bouchard

14 karaat gouden polshorloge van de horlogemaker Bouchard, Genéve, aan de achterzijde gemerkt 14K-0,585. Met lederen zwarte horlogeband en het horloge is uitgevoerd met een quartz uurwerk. Jaren 80.

Kavelnummer en naam Horloge, Bouchard
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Lengte 25,4 cm, diameter 3,2 cm en totale gewicht 29 gram (circa 4 gram goud).
Conditie Horlogeband in gebruikte staat, horlogekast in goede staat met lichte gebruikssporen.
Huidig bod€ 220
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen