35. Kast

Eikenhouten Neorenaissance kast, rijkelijk versiert met hoofden in de panelen, florale motieven en datering in de kap. 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 35. Kast
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Hoogte 199 cm, breedte 164 cm en diepte 67 cm.
Conditie In gebruikte staat met beschadigingen.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen