Gouden oorijzer, Drenthe

18 karaat gouden Drents oorijzer met klemmen en spelden uitgevoerd in 14 karaat goud. Oorijzer gemerkt met lopende leeuw 3 met een fakkel en onduidelijk meesterkeur, spelden en klemmen getoetst op 14 karaat goud. Oorijzer komt van oorsprong uit de omgeving Tynaarlo in Drenthe, omstreeks 1850.

Kavelnummer en naam Gouden oorijzer, Drenthe
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Oorijzer 18 karaat met twee vaste broches 14 karaat totale gewicht 93 gram en de losse broches 14 karaat 8,39 gram. Hoofd hoogte 29 cm, breedte 20 cm en diepte 22 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 3400
Verkoopprijs € 3400
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen