Zilveren tabakspot 1823, Theodorus Gerardus Bentveld

Eerste gehalte zilveren Empire tabakspot gedecoreerd met leeuw als greep en aan de binnenzijde voorzien van een loden afdekplaat. Gemerkt met meesterkeur TGB, Theodorus Gerardus Bentveld (1782-1853), staande leeuw, minervakop 1 en jaarletter 0 (1823).

Kavelnummer en naam Zilveren tabakspot 1823, Theodorus Gerardus Bentveld
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Hoogte 15,5 cm, breedte 16,2 cm en gewicht (minus binnendeksel) 740 gram.
Conditie Gebruikssporen, diverse deukjes.
Huidig bod€ 1400
Verkoopprijs € 1400
Volgend kavel

9725 CT Groningen