Veiling: Veiling 49 sessie 2 dinsdag 3 december
751. Vaas
Dubbele Murano stijl glazen vaas in meerkleurige florale uitvoering. 21e eeuw.
Startbod: € 5
752. Schilderij
Schilderij van drie Noord-Afrikaanse schakende mannen bij een stadspoort, olieverfschilderij op doek, rechtsonder gesigneerd. Oriëntaalse School, begin 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
753. Boekensteun, De Etna
Gietijzeren boekensteun gedecoreerd met twee ijzergieters door de Koninklijke IJzergieterijen “De Etna” Breda, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
754. Secretaire, Meubelfabriek J.A. Huizinga
Eikenhouten klepsectetaire met bronskleurig beslag door Meubelfabriek “Nederland” J.A. Huizinga, Westersingel te Groningen. Tweede kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 25
755. Tazza en theedoos
Franse tazza met florale Longwy keramieken schotel staand op een witmetalen standaard. Daarbij een Chinese houten lak theedoos met metalen theebussen. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 25
756. Vaasjes
Drie plateel vaasjes met floraal handbeschilderd decor waaronder Arnhemse Fayence met modelnummer 295 en twee Gouda Plateel vaasjes met modelnummers 18B en 403. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 30.
Huidig bod: € 10
757. Kapset
Vierdelige verzilverde kapset gedecoreerd met oud-Hollandse huiselijke taferelen. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
758. Tegels
Convoluut Delftsblauwe aardewerken tegels met dieren en springertjes. 18/19e eeuw.
Huidig bod: € 20
759. Apothekers curiosa
Convoluut met glazen apothekersflessen, keramieken apothekerspotten, doosjes en meer. 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
760. Vaas, Westraven
Keramieken turquoisekleurige horizontaal geribbelde vaas van Westraven, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt, betreft een vaas op groter formaat. Jaren 60.
Huidig bod: € 20
761. Tafel
Teakhouten ronde tafel inklapbaar tot halve maantafel. Vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
762. Glaswerk
Convoluut geslepen glaswerk met bokaal, dekselschaal, schaal op voet, schotel en kom. 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
763. Borden, Frankrijk
Zes keramieken borden in visvorm voor het serveren van schelpdieren. Frankrijk, eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
764. Ketels met komforen
Drie koperen ketels met komforen. Eind 19e eeuw
Huidig bod: € 15
765. Glasobject, Marta Marzotto
Murano glasobject naar ontwerp van Marta Marzotto en uitgevoerd in Venetië. Aan de onderzijde gesigneerd. Italië, begin 21e eeuw.
Huidig bod: € 10
766. Curiosa
Convoluut curiosa met twee geslepen karaffen, een Jugendstil stijl wandplaquette, porseleinen schaal met feniks, floraal decor op metalen losse basis, zestien voornamelijk Franse Art Deco messen en een vleesvork. 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
767. Hanglamp, Leclercq & Bouwman
Hanglamp opgebouwd uit draaibare rechthoeken met zeven lichtpunten van Leclercq & Bouwman, 21e eeuw.
Startbod: € 5
768. Lampenvoet, Engeland
Houten Victoriaanse lampevoet staande op drie leeuwenpoten. Engeland, begin 1900.
Startbod: € 5
769. Vloerlamp
Messing verstelbare vloerlamp, jaren 70/80.
Huidig bod: € 5
770. Treinonderdelen, JEP
Blikken treinonderdelen bestaande uit elektrische SNCF locomotief, vijf wagons en spoor. Gefabriceerd door speelgoedfabrikant JEP, Frankrijk, jaren 30.
Huidig bod: € 10
771. Lampenvoet
Houten crèmekleurige lampenvoet met goudkleurig. Italiaanse stijl, derde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
772. Kist
Houten Neogotische dekselkist met geborduurde florale band. Begin 20e eeuw.
Startbod: € 5
773. Kandelaar
IJzeren achtpits kandelaar met ajour gezaagd zinken invulling van centraal gedeelte. Groter formaat kandelaar, begin 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
774. Wandelstokken
Drie houten wandelstokken met ijzeren bijl kop, 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
775. Krukken
Twee vintage eikenhouten brutalistisch ontwerp krukken. Ongemerkt, jaren 70.
Huidig bod: € 25
9725 CT Groningen