Veiling: Veiling 49 sessie 2 dinsdag 3 december
851. Ets, Etienne Bosch
Ets “Canal Grande Venetië” door Etienne Bosch (1863-1933). Rechtsonder met potlood gesigneerd en links getiteld. Eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
852. Zilveren zakhorloges
Convoluut van vijf zilveren zakhorloges met een onedele Art Deco horlogeketting. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 35
853. Wandplaquette
Houtgestoken wandplaquette met vrouwelijk naakt op de rug gezien. Anoniem, derde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
854. Zilveren lepel en kurkentrekker
Zilveren geboortelepel met rattenstaart en een kurkentrekker. Lepel onduidelijk keur, kurkentrekker gekeurd met zwaardje, 19e eeuw.
Huidig bod: € 40
855. Beeld, Erna Dry
Keramieken geglazuurd fantasiewezen door Zuid-Afrikaans keramiste Erna Dry uit Pretoria (1948). Gesigneerd aan de basis Erna 2008.
Provenance: Galerie & Beeldentuin La Lanka, Gorredijk.
Huidig bod: € 50
856. Beeld, Tania Babb
Keramieken, deels geglazuurd beeld van een vrouw door Zuid-Afrikaans keramiste Tania Babb (Zimbabwe 1967). Gemonogrammeerd aan de basis TB. Begin 21e eeuw.
Huidig bod: € 50
857. Ets, Toon de Jong
Ets getiteld “Basiliek St. Jans gezien van de Eng" door Toon de Jong (1879-1978). Rechtsonder met potlood voluit gesigneerd en gedateerd 1948 met vermelding van Laren in de etsplaat.
Huidig bod: € 5
858. Prent
Fotografische prent met surrealistische voorstelling bij boerderij Veldzicht Westerlee door G. van der Veen. 21e eeuw.
Startbod: € 5
859. Droppelmina
Tinnen zwartgelakte droppelmina gedecoreerd met botanisch motief met vogels. Compleet met messing komfoor en kooltjesschaal. 19e eeuw.
Huidig bod: € 20
860. Schaamlap, Afrika
Afrikaanse schaamlap opgebouwd uit geregen kralen met vogel motief, 20e eeuw.
Startbod: € 5
861. Vloerlamp, Mario Barbaglia en Marco Colombo
Italiaanse metalen design vloerlamp naar ontwerp van Mario Barbaglia en Marco Colombo, modelnaam Gordon. uitgevoerd door PAF Studio Milano. Made in Italy, midden jaren 80.
Huidig bod: € 10
862. Vruchtbaarheidspop Namchi, Afrika
Houten Namchi vruchtbaarheidspop gedecoreerd met kralen. Poppen als deze werden door jonge meisjes met zich meegedragen en verzorgd als voorbereiding op het moederschap. Kameroen, 20e eeuw.
Startbod: € 5
863. Hanglamp, Art Deco
Art Deco hanglamp met verchroomde en houten elementen. Gemarmerde glazen lampenkappen, in totaal negen lichtpunten. Frankrijk, jaren 30.
Huidig bod: € 10
864. Draaiorgel
Houten model draaiorgel “Grote Doris”. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
865. Prenten, Eric Scheurs
Acht prenten door Eric Schreurs met teksten van Theo van Gogh. Uitgegeven in 1985 door Van Wulften.
Startbod: € 5
866. Butlertray
Houten butlertray op drie niveaus met vilten inleg. Vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 10
867. Vaas, Martin Freyer
Antracietgrijze biscuit porseleinen vaas naar ontwerp van Martin Freyer en uitgevoerd door Rosenthal uit de Studio-Line, modelnaam “Plissee”. Duitsland, ontwerp stamt uit de jaren 60.
Startbod: € 5
868. Propaganda poster 1975, Oekraïne
Oekraïense communistische propaganda poster 1975 met de tekst "20e CONGRES VAN DE CPSU - ONZE ARBEIDSRESULTATEN HET NEGENDE VIJFJARENPLAN IS VERVULD, HET TIENDE ZAL WORDEN UITGEVOERD". Kunstenaars Chernukh Valentyn Dmytrovych, Eremenko Mykola Mykhailovych Redacteur Datsenko L. EN. © Politvydav van Oekraïne, 1975
Startbod: € 5
869. Vloerlamp, Mario Barbaglia en Marco Colombo
Italiaanse metalen design vloerlamp naar ontwerp van Mario Barbaglia en Marco Colombo, modelnaam Gordon, uitgevoerd door PAF Studio Milano. Made in Italy, midden jaren 80.
Huidig bod: € 10
870. Lot curiosa
Curiosa met onder meer metalen auto’s, theelicht, bakelieten veldfles en deurbel. 20e eeuw.
Huidig bod: € 20
871. Vazen, Roger Guérin
Twee geglazuurde keramieken vazen naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gesigneerd met vermelding modelnummer 024/B en een onleesbaar nummer. Vervaardigd in België in de jaren 30.
Huidig bod: € 15
872. Propaganda poster 1981, Sovjet-Unie
Propaganda poster Sovjet-Unie uit 1981 met de tekst “LENIN REGIO SOVJETAM VREDE VOOR HET VOLK BOEREN FABRIEKEN ARBEIDERS”. Uitgeverij Plakat, Moskou, 1981.
Huidig bod: € 5
873. Zeilboot, Art Deco
Art Deco zeilboot met kajuit, vernikkelde romp en verchroomde mast en zeilen. Jaren 30-40.
Huidig bod: € 5
874. Poefen, Pierre Paulin
Twee rode stoffen Mushroom poefen naar ontwerp van Pierre Paulin en gefabriceerd door Artifort, jaren 70.
Huidig bod: € 120
875. Vaas, Art Deco
Art Deco keramieken vaas met drie hengsels voorzien van een polychrome druipglazuur. Aan de onderzijde genummerd 1690. België, jaren 20/30.
Huidig bod: € 5
9725 CT Groningen