Veiling: Veiling 49 sessie 2 dinsdag 3 december

551. Satyr wandmasker

Keramieken, groen geglazuurd Satyr wandmasker, gemonogrammeerd ZT. Tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

552. Fotoalbum familie Dozy

Fotoalbum met velours kaft van de familie Dozy gevuld met onder meer foto’s uit de periode garnizoensstad Assen, eerdere familiefoto’s, kinderfoto’s van Reinhart Dozy en zijn zus Ella en vele overige portretten. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 25

553. Art Nouveau vaas, Jean Garnier

Art Nouveau goudkleurig gepatineerde witmetalen vaas “Nymphs” door Jean Garnier (1853-1910), met elven gedecoreerd. Frankrijk, eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

554. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Gele keramieken vaas met horizontaal geribbelde structuur door de Groninger Steenfabriek ADCO. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 1012, jaren 50/60. Betreft een groter formaat vaas.

Huidig bod: € 25

555. Schilderij, J.M. Rogers

Schilderij van kind en hond door J.M. Rogers. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gemonogrammeerd. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

556. Art Deco beeld, J. Sijs

Houten Art Deco beeld van een slapend meisje door J. Sijs. Gesigneerd op de achterzijde. Jaren 30.

Huidig bod: € 5

557. Dekseldoosje, Frankrijk

Bronskleurig dekseldoosje met porseleinen handbeschilderd rozen oplegwerk op het deksel. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 15

558. Tempelklok, Indonesië

Houten, rijkelijk gestoken Balinese tempelklok. Indonesië, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

559. Gouden broche met parels

18 karaat geelgouden kroonbroche gezet met zaadparels, voorzien van haaksluiting. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geelgoud., eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

560. Amsterdamse School vaas, Chris van der Hoef

Tinnen Amsterdamse School vaas met geometrische elementen naar ontwerp van Chris van der Hoef (1875-1933) voor Gero, Zeist. Gemerkt aan de onderzijde met monogram CJH, Holland en GERO. Gefabriceerd begin jaren 30.

Huidig bod: € 5

561. Beeld, Art Deco

Bronzen, deels verguld Art Deco beeld van vrouw met floraal gedecoreerde sluier. Frankrijk, jaren 30.

Huidig bod: € 35

562. Glasobject, Robert Ljubez

Kristallen glasobject met tulp door Robert Ljubez. Gemonogrammeerd aan de onderzijde, Målerås, nummering 34013. Zweden, 21e eeuw.

Huidig bod: € 5

563. Zeilschip, Art Deco

Art Deco metalen tweemaster met houten romp en verchroomde zeilen. Omstreeks 1930-1940.

Huidig bod: € 5

564. Gouden broche met diamant

18 karaat geelgouden palmblad broche gezet met briljant geslepen diamanten, G/VS, totaal circa 0.60 ct. Voorzien van bicolor kanonsluiting, goudgehalte 750/000-18 karaat geelgoud.

Huidig bod: € 180

565. Icoon, Rusland

Russische icoon met afbeelding van Onze Lieve Vrouw van Kazan geschilder op houten paneel en zilverkleurige metalen bedekking op de rand. 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

566. Bokaal, Zweden

Kristallen kobaltblauwe bokaal op trompetvormige heldere voet. Zweden, omstreeks 1960.

Startbod: € 5

567. Theepot James Herriot, The Teapottery

Porseleinen zwarte theepot in bureauvorm door The Teapottery, Leyburn. Uitgave voor The World of James Herriot, gelimiteerde uitgave; nummer 241 van 6000 stuks. 21e eeuw.

Huidig bod: € 15

568. Zeilboot, Art Deco

Art Deco model zeilboot met bronskleurige zeilen, houten romp op marmeren basement. Jaren 30-40.

Huidig bod: € 5

569. Zilveren munthouders met 5 centen

Twee zilveren munthouders met op boven-en onderzijde 5 cent munten uit 1850. Gevuld met drieëntwintig Willem III zilveren stuiver munten. Derde kwart 19e eeuw.

Huidig bod: € 160

570. Dameshorloge, Raymond Weil

Verguld dameshorloge Raymond Weil Geneve, met datumaanduiding. Type Fidélio, met certificaat en gedateerd 2001.

Huidig bod: € 20

571. Ets, Hans van Dokkum

Ets met muzikanten door Hans van Dokkum (Rotterdam 1908-1995). Linksonder vermelding Eigen druk met oplagenummer 12/18., rechtsonder met potlood gesigneerd, jaren 70/80.

Startbod: € 5

572. Wandbord, Ambacht Haalderen

Keramieken Mid-Century bruin wandbord met wit geglazuurd abstract decor van antilopen met zon door Ambacht Haalderen. Aan de achterzijde gemerkt Amha, Holland, jaren 50/60.

Startbod: € 5

573. Boekensteun, Art Deco

Messing Art Deco boekensteun gedecoreerd met fluit spelende faunen. Omstreeks 1930.

Huidig bod: € 30

574. Vaas

Glazen Gallé stijl camee vaas met een decor van zeilschepen, bergen en wolken. Gallé gemerkt, 20e eeuw

Huidig bod: € 10

575. Gouden horloge, Omega

Geelgouden Omega polshorloge, handopwinder. Goudgehalte kast en band 585/1000-14 karaat geelgoud. Milanese band met verstelbare klapsluiting, 20e eeuw.

Huidig bod: € 500

9725 CT Groningen