1110. Zilver, sieraden met Zeeuwse knoppen waaronder een armband en broches, 1e helft 20e eeuw

Zilver, lot (5x) sieraden waaronder een armband en broches, 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit: A. Broche bloem vormig met kleine Zeeuwse knoppen in het midden, ongemerkt maar getoetst op zilver. B. Stervormige broche (geen naald/speld), ongemerkt maar getoetst op zilver. C. Ronde hanger met Zeeuwse knoppen + ketting( Venetiaanse schakel) beiden gemerkt. D. Antieke broche met 3 Zeeuwse knoppen, onduidelijk gemerkt. E. Armband met Zeeuwse knoppen, gemerkt: 900.

Kavelnummer en naam 1110. Zilver, sieraden met Zeeuwse knoppen waaronder een armband en broches, 1e helft 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 22 cm, max. breedte 6,5 cm en totale gewicht 56,4 gram.

Conditie Een broche mist een speld.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen