1109. Zilver, hanger en ketting, 2e helft 20e eeuw

Zilver, Hanger + ketting, 2e helft 20e eeuw. Hanger in de vorm van een laars bezet met Markasieten, gemerkt: onleesbaar maar getoetst op zilver + geslepen gourmet schakelketting.

Kavelnummer en naam 1109. Zilver, hanger en ketting, 2e helft 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Totale lengte ketting 75 cm en hanger lengte 3 cm. Totale gewicht 19,0 gram.

Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen