1108. Zilver, koffie-en theeservies

Zilver, koffie-en theeservies afgewerkt met parelrand + andere (9x), 2e helft 20e eeuw. D'Aubert Den Haag. Set bestaat uit: Dienblad, koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, alle delen(4x) zijn gemerkt: 835 en meesterteken D'Aubert Den haag behalve de koffie pot! die is gemerkt met ZII + ander onbekend meesterteken. Andere: klein dienblad met komfoor/brander en een losse theezeef + voet. Gemerkt: o.a. Minerva Lopende leeuw II ( 835/1000), jaarletter en meesterteken.

Kavelnummer en naam 1108. Zilver, koffie-en theeservies
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. hoogte 21,2 cm en max. breedte 52 cm. Gewicht circa 3500 gram.

Conditie De koffiepot heeft een deuk in het middelste gedeelte en mist bovenste isolatie plaatje in het handvat en de knop v.d. deksel heeft een tik gehad. De rest verkeert in goede staat.
Startbod€ 400
Verkoopprijs € 1200
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen