1155. Goud en divers, Lot( 4x) tot sieraden vermaakte muts spelden(streek sieraden), 19e eeuw. Nederlands.

Goud en divers, Lot( 4x) tot sieraden vermaakte muts spelden(streek sieraden), 19e eeuw. Nederlands. Bestaande uit: A. 2 mutsspelden met geslepen heldere steen vermaakt tot hanger, gemerkt: Eikenblad (14k). B. Een mutsspeld vermaakt tot hanger, gemerkt: Eikenblad. C. Vierkant streek sieraad vermaakt tot broche, gemerkt: Eikenblad. D. Streeksieraad vermaakt tot broche (speld is van goud maar het scharnier van de speld is van onedel metaal).

Kavelnummer en naam 1155. Goud en divers, Lot( 4x) tot sieraden vermaakte muts spelden(streek sieraden), 19e eeuw. Nederlands.
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 5 cm en totale gewicht 10 gram.

Startbod€ 220
Verkoopprijs € 240
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen