1156. Zilver (goud verguld), herenring met heldere stenen, 21e eeuw

Zilver (goud verguld), herenring met heldere stenen, 21e eeuw. De ring is bezet met talloze kleine heldere stenen en 1 grote briljant geslepen heldere steen, gemerkt: S 925.

Kavelnummer en naam 1156. Zilver (goud verguld), herenring met heldere stenen, 21e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Ringmaat: 21 mm. en gewicht 7,6 gram.

Startbod€ 10
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen