1015. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, plaggenhut op de heide. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd

Kavelnummer en naam 1015. Schilderij, olieverf op doek
Veiling Veiling 30 sessie 2

Hoogte 49 cm en breedte 59 cm.

Conditie Matige staat, lijst zwaar beschadigd, zie foto's.
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen