1014. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 1014. Schilderij, olieverf op doek
Veiling Veiling 30 sessie 2

43,5 x 58 cm.

Conditie Beschadigingen doek.
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen