1010. Schilderij, Pieter Casper Christ

Schilderij, olieverf op handgestoken paneel. Pieter Casper Christ (Nijmegen 1822-1888 Arnhem), links onder gesigneerd Christ P. Christ was een leerling van zijn vader J.F. Christ en Wouterus Verschuur. Christ schilderde landschappen en stadsgezichten.

Kavelnummer en naam 1010. Schilderij, Pieter Casper Christ
Veiling Veiling 30 sessie 2

45 x 34 cm.

Conditie Schilderij gecraqueleerd.
Startbod€ 300
Verkoopprijs € 340
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen