1011. Schilderij, Kurt Meyer-Eberhardt
Schilderij, olieverf op doek. Kurt Meyer-Eberhardt (Leipzig 1895-1977 München), rechtsonder gesigneerd. |
Kavelnummer en naam | 1011. Schilderij, Kurt Meyer-Eberhardt | |
Veiling | Veiling 30 sessie 2 | |
Afmetingen | 78,5 x 58,5 cm. | |
Conditie | In goede conditie. | |
Startbod | € 200 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen