Schaal, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda

Plateelschaal Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Bijzettafel

Eikenhouten bijzettafel, tafelblad ingelegd met tegels uit de 19e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Schilderij, ter Braake

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op board. Fredrik Leonard "Frits" ter Braake (Almelo, 1897 - Groningen, 1977). Linksonder gesigneerd en gedateerd 1965.

Verkocht voor: € 40

Serveerschaal

Serveerschaal met porseleinen tegel en opstaande nikkelenrand, circa 1930.

Verkocht voor: € 10

Lot bladmuziek

Verkocht voor: € 15

Schaal en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum

Schaal met zilveren hengsel en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum.

Verkocht voor: € 25

Karaf

Draadglas waterkaraf, circa 1920.

Verkocht voor: € 45

Aquarel, C. Heutink

Aquarel, stilleven, rechtsonder gesigneerd Cornelia Heutink. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Kandelaars en kwispedoor

Twee Engelse messing kandelaars en een messing kwispedoor, circa 1900.

Verkocht voor: € 10

Sleuftrommel

Beschilderde houten sleuftrommel in de vorm van figuur met fallus als drumstick, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Scheepsklok, Junghans

Junghans scheepsklok in messing behuizing, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Schoenlepel, Manolo Blahnik

Aluminium schoenlepel, ontwerp Manolo Blahnik in de vorm van een pump. Gefabriceerd voor Habitat UK 2004.

Verkocht voor: € 90

Schilderijen

Twee schilderijen, olieverf op hout, niet gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 130

Plaquette

Bronzen plaquette met in reliëf gegoten Chinese draak. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Emmer

Chinese houten wateremmer, circa 1920.

Verkocht voor: € 20

Crucifix

Gestoken houten crucifix, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Klok

Messing klok, zogenaamde Napoleonshoed, met gravering en opgelegd reliëf. Circa 1920.

Verkocht voor: € 40

Lot messen

Zes ontbijtmessen en zes dinermessen met parelmoeren heft, circa 1920.

Verkocht voor: € 15

Schaal

Nachtmann Glass schaal met motieven van slakken, circa 1980.

Verkocht voor: € 35

Sculptuur olifant

Natuurstenen sculptuur van Aziatische olifant met de slurf omhoog, op rechthoekige sokkel. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

9725 CT Groningen