Schaal, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda
Plateelschaal Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Bijzettafel
Eikenhouten bijzettafel, tafelblad ingelegd met tegels uit de 19e eeuw.
Verkocht voor: € 25
Schilderij, ter Braake
Schilderij, bloemstilleven, olieverf op board. Fredrik Leonard "Frits" ter Braake (Almelo, 1897 - Groningen, 1977). Linksonder gesigneerd en gedateerd 1965.
Verkocht voor: € 40
Serveerschaal
Serveerschaal met porseleinen tegel en opstaande nikkelenrand, circa 1930.
Verkocht voor: € 10
Schaal en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum
Schaal met zilveren hengsel en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum.
Verkocht voor: € 25
Aquarel, C. Heutink
Aquarel, stilleven, rechtsonder gesigneerd Cornelia Heutink. Tweede helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Kandelaars en kwispedoor
Twee Engelse messing kandelaars en een messing kwispedoor, circa 1900.
Verkocht voor: € 10
Sleuftrommel
Beschilderde houten sleuftrommel in de vorm van figuur met fallus als drumstick, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 20
Scheepsklok, Junghans
Junghans scheepsklok in messing behuizing, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Schoenlepel, Manolo Blahnik
Aluminium schoenlepel, ontwerp Manolo Blahnik in de vorm van een pump. Gefabriceerd voor Habitat UK 2004.
Verkocht voor: € 90
Schilderijen
Twee schilderijen, olieverf op hout, niet gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 130
Plaquette
Bronzen plaquette met in reliëf gegoten Chinese draak. Eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 25
Emmer
Chinese houten wateremmer, circa 1920.
Verkocht voor: € 20
Crucifix
Gestoken houten crucifix, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Klok
Messing klok, zogenaamde Napoleonshoed, met gravering en opgelegd reliëf. Circa 1920.
Verkocht voor: € 40
Lot messen
Zes ontbijtmessen en zes dinermessen met parelmoeren heft, circa 1920.
Verkocht voor: € 15
Schaal
Nachtmann Glass schaal met motieven van slakken, circa 1980.
Verkocht voor: € 35
Sculptuur olifant
Natuurstenen sculptuur van Aziatische olifant met de slurf omhoog, op rechthoekige sokkel. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
9725 CT Groningen