Beeld
Chinees serpentine Guanyin beeld. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Plastiek
Van witte klei geboetseerd hoofd, eind 20e eeuw.
Verkocht voor: € 5
Tekening, Lubbers
Gemengde techniek, getiteld Chicago, rechtsboven gesigneerd en gedateerd Lubbers 1935. Toegeschreven aan Adriaan Lubbers (1892-1954).
Verkocht voor: € 800
Wereldkaart en gravure Haarlem
Wereldkaart in stereografische projectie, oorspronkelijk kaart stamt uit de 16de eeuw. En een ingekleurde kopergravure waarop het Beleg van Haarlem uit 1572-1573 staat afgebeeld.
Verkocht voor: € 60
Menora’s
Twee messing menora's, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 50
Wijnglazen
Zes gekleurde wijnglazen, begin 20e eeuw.
Verkocht voor: € 5
Glazen
Twee Boheems gekleurde en geslepen kristallen glazen. Eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Mozart, J. Dommisse
Gipsen beeld van W.A. Mozart, J. Dommisse 1878-1955, België.
Verkocht voor: € 20
Dekselpotjes, Art Deco
Drie verschillende Art Deco persglazen dekselpotjes van Hoffmann & Schlevogt. Begin 20 eeuw.
Verkocht voor: € 110
Lot zilver en plate
Divers lot zilver en plate waaronder schalen, taartvorkjes en een parfumflesje.
Verkocht voor: € 40
Schalen, Royal Goedewaagen en Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee verschillende beschilderde plateelschalen, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda en Royal Goedewaagen Gouda, midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Beeld
Bronzen figuur van een dansende Parvati, Nepal, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 25
Pijpen en sigarettendoosje
Twee uit meerschuim gesneden pijpen in originele foedraal en een sigarettendoosje. Circa 1900.
Verkocht voor: € 80
Halsketting
Traditionele zilveren halsketting.
Verkocht voor: € 30
Armband
Zilveren klemarmband, gemerkt 925.
Verkocht voor: € 30
Miniatuur portretten
Een paar miniatuur portretten van dames, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Schaaltjes
Twee handbeschilderde porseleinen schaaltjes, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Glazen
Lot met verschillende antieke glazen.
Verkocht voor: € 30
9725 CT Groningen