Beeld

Chinees serpentine Guanyin beeld. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Plastiek

Van witte klei geboetseerd hoofd, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Prenten

Verkocht voor: € 10

Tekening, Lubbers

Gemengde techniek, getiteld Chicago, rechtsboven gesigneerd en gedateerd Lubbers 1935. Toegeschreven aan Adriaan Lubbers (1892-1954).

Verkocht voor: € 800

Wereldkaart en gravure Haarlem

Wereldkaart in stereografische projectie, oorspronkelijk kaart stamt uit de 16de eeuw. En een ingekleurde kopergravure waarop het Beleg van Haarlem uit 1572-1573 staat afgebeeld.

Verkocht voor: € 60

Menora’s

Twee messing menora's, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Wijnglazen

Zes gekleurde wijnglazen, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Glazen

Twee Boheems gekleurde en geslepen kristallen glazen. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Mozart, J. Dommisse

Gipsen beeld van W.A. Mozart, J. Dommisse 1878-1955, België.

Verkocht voor: € 20

Dekselpotjes, Art Deco

Drie verschillende Art Deco persglazen dekselpotjes van Hoffmann & Schlevogt. Begin 20 eeuw.

Verkocht voor: € 110

Lot zilver en plate

Divers lot zilver en plate waaronder schalen, taartvorkjes en een parfumflesje.

Verkocht voor: € 40

Schalen, Royal Goedewaagen en Plateelbakkerij Zuid-Holland

Twee verschillende beschilderde plateelschalen, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda en Royal Goedewaagen Gouda, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Beeld

Bronzen figuur van een dansende Parvati, Nepal, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Pijpen en sigarettendoosje

Twee uit meerschuim gesneden pijpen in originele foedraal en een sigarettendoosje. Circa 1900.

Verkocht voor: € 80

Halsketting

Traditionele zilveren halsketting.

Verkocht voor: € 30

Armband

Zilveren klemarmband, gemerkt 925.

Verkocht voor: € 30

Miniatuur portretten

Een paar miniatuur portretten van dames, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Klok en barometer

Verkocht voor: € 45

Schaaltjes

Twee handbeschilderde porseleinen schaaltjes, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Glazen

Lot met verschillende antieke glazen.

Verkocht voor: € 30

9725 CT Groningen