Lot gemberpotten
Lot met elf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 50
Lot gemberpotten
Lot met zestien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 70
Lot gemberpotten
Verkocht voor: € 70
Lot gemberpotten
Lot met dertien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 50
Lot gemberpotten
Verkocht voor: € 60
Lot gemberpotten
Lot met twaalf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 90
Lot gemberpotten
Verkocht voor: € 60
Boeddha
Bronzen zittende Boeddha Thailand. begin 20e eeuw.
Verkocht voor: € 30
Kendi
Chinees blauw-witte porseleinen kendi. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Beeld
Messing beeld, Belgisch paard en wagen. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Tafellamp, ontwerp Vico Magistretti voor Artemide
Witte metalen Italiaanse tafellamp. Model Eclisse, ontworpen door Vico Magistretti voor Artemide Milano in 1967.
Verkocht voor: € 70
Beeld
Liggend geglazuurd terracotta beeld.
Verkocht voor: € 15
Vazen
Twee aardewerken vazen, circa 1965.
Verkocht voor: € 15
Vazen
Drie verschillende aardewerken vazen, circa 1970.
Verkocht voor: € 10
Paraplubak
Porseleinen paraplubak met decor van bloemen en elfjes, eind 20e eeuw.
Verkocht voor: € 90
Bestekset
Bestek set in originele cassette, versierd met jachtwild. Gemerkt KB Bausil Solingen, circa 1930.
Verkocht voor: € 40
Houtblokkenhouder
Messing houtblokkenhouder met smeedijzeren handvaten, gedecoreerd met een slang. Circa 1930.
Verkocht voor: € 100
Halsjuk
Hout met zwart leder overtrokken halsjuk, versierd met messing kopspijkers. Circa 1920.
Verkocht voor: € 30
Spuitflessen
Twee groene glazen spuitflessen, midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 45
9725 CT Groningen