Lot gemberpotten

Lot met elf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Lot gemberpotten

Lot met zestien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Lot gemberpotten

Verkocht voor: € 70

Lot gemberpotten

Lot met dertien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Lot gemberpotten

Verkocht voor: € 60

Lot gemberpotten

Lot met twaalf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Lot gemberpotten

Verkocht voor: € 60

Boeddha

Bronzen zittende Boeddha Thailand. begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Kendi

Chinees blauw-witte porseleinen kendi. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Beeld

Messing beeld, Belgisch paard en wagen. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Pendule

Eikenhouten pendule, jaren 60.

Verkocht voor: € 15

Tafellamp, ontwerp Vico Magistretti voor Artemide

Witte metalen Italiaanse tafellamp. Model Eclisse, ontworpen door Vico Magistretti voor Artemide Milano in 1967.

Verkocht voor: € 70

Beeld

Liggend geglazuurd terracotta beeld.

Verkocht voor: € 15

Vazen

Twee aardewerken vazen, circa 1965.

Verkocht voor: € 15

Vazen

Drie verschillende aardewerken vazen, circa 1970.

Verkocht voor: € 10

Paraplubak

Porseleinen paraplubak met decor van bloemen en elfjes, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Bestekset

Bestek set in originele cassette, versierd met jachtwild. Gemerkt KB Bausil Solingen, circa 1930.

Verkocht voor: € 40

Houtblokkenhouder

Messing houtblokkenhouder met smeedijzeren handvaten, gedecoreerd met een slang. Circa 1930.

Verkocht voor: € 100

Halsjuk

Hout met zwart leder overtrokken halsjuk, versierd met messing kopspijkers. Circa 1920.

Verkocht voor: € 30

Spuitflessen

Twee groene glazen spuitflessen, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

9725 CT Groningen