Plaquette, Wim Harzing

Religieuze polychroom geschilderde terracotta wandplaquette van Wim Harzing (1898-1978). Uitvoering Russel-Tiglia, Tegelen, eind jaren 30.

Verkocht voor: € 20

Lot blikken

Lot van tien blikken, waaronder Gouda Sigaren, Haga’s, Verkade, Bensdorp en Coop. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Gasuniegebouw Groningen, Royal Goedewaagen

Aardewerken handbeschilderd miniatuurmodel van het Gasuniegebouw Groningen. Royal Goedewaagen, oplagenummer 146/550, jaartal 1994.

Verkocht voor: € 55

Zelfbouw radio’s, Philips

Philips junior zelfbouw radio’s Pionier II en III. Inclusief boekjes met bouwbeschrijving, jaren 60.

Verkocht voor: € 90

Vaas

Blauw glazen vaas in de vorm van een vis. Murano stijl, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Beeld, Berend Seiger

Bronzen gehurkt vrouwelijk naakt op marmeren basement, Berend Seiger (1944).

Verkocht voor: € 260

Vazen, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland

Twee Gouda plateel donkergroene vazen van Plateelbakkerij Zuid Holland, decor Damascus III. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Glazen berggeit

Glazen berggeit in heldere en rode kleur. Murano stijl, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Murano eend

Murano glazen eend in helder en roodbruine kleurschakering. Venetië, tweede helft 20e eeuw.

Bloempot, Pieter Groeneveldt

Grote aardewerken geglazuurde bloempot op pootjes door Pieter Groeneveldt. Met stikker en aan de onderzijde gemerkt met ronde stempel. PG, Made in Holland, periode 1952-1972.

Verkocht voor: € 75

Aquarel, J. Maris

Aquarel van rivierlandschap met platbodem, linksonder gesigneerd J. Maris. Toegeschreven aan Jacob Maris (1837-1899), 19e eeuw.

Verkocht voor: € 380

Vaas, A.D. Copier

Groenglazen Heralver vaas, ontwerp Andries Copier, Glasfabriek Leerdam, 1935. Ongemerkt.

Verkocht voor: € 60

Presse-papiers

Twee presse-papiers, een Royal Leerdam bolvorm met blauwe slinger en luchtinsluitingen, voorzien van een sticker. En een piramidevormige presse-papier met gesatineerde aarde. Beide presse-papiers uit 1994.

Verkocht voor: € 10

Beeld Ebisu

Beeld van de Japanse god Ebisu met helper, uitgevoerd in brons. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Scheepslantaarn

Grote koperen met messing toplicht scheepslantaarn, jaren 20/30.

Schilderij, Jan Jacob Spohler

Schilderij van winters riviergezicht met schaatsers, schuit en molen, olieverf op paneel. Linksonder gesigneerd J.J. Spohler (1811-1866). Midden 19e eeuw.

Schilderij, Henk Leurs

Schilderij Hollands landschap met molens, olieverf op linnen, Henk Leurs (1890-1956). Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Beeld olifanten, Lladro

Porseleinen beeld van olifant met jong. Onderzijde gemerkt Lladro, ontwerp Fulgencio Garcia. Spanje, jaren 70.

Verkocht voor: € 100

Kunstboeken - Romaanse kunst, Gotiek en Barok

Drie kunstboeken van uitgeverij Könemann. Uitgaven Romaanse Kunst, Gotiek en Barok., einde 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Vaas

Beigekleurige glazen Jablonski vaas met doorzichtige vensters omrand door cognac kleurige bies. Polen, jaren 70.

Verkocht voor: € 25

9725 CT Groningen