Schilderij, R.G.C. de Winkel

Schilderij van winterlandschap, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd R.G.C. de Winkel en gedateerd 1992. .

Verkocht voor: € 20

Barometer

Barometer in eikenhouten behuizing met messingkleurige bewerkte plaat. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Spiegel

Spiegel in Barok stijl met groene lijst voorzien van goudkleurige biesafzetting. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Kopergravures, Georg Balthasar Probst

Twee optica prenten, ingekleurde kopergravures. Eerste van Delfshaven, titel “Gesigt tot Delftshaven na de Maest”. In verschillende talen onder de afbeelding. Ingekleurde kopergravure, gemaakt te Augsburg omstreeks 1765 door Georg Balthasar Probst. Tweede ingekleurde kopergravure met titel “De stad Goes uit de haven gezien” tevens Georg Balthasar Probst. Tweede helft 18e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Aardewerken grote bolvaas van ADCO in groen gemarmerde kleurvariant. Aan de onderzijde gemerkt ADCO 1003. Geproduceerd in Groningen tussen 1938-1965.

Verkocht voor: € 60

Gravure, Simon Fokke

Gravure met titel "Gezicht van de Mont Albans Tooren langs de Oude Schans te zien te Amsterdam", titel eveneens in het Frans op de gravure. De tegenwoordige naam van afgebeelde gebouw is de Montelbaanstoren. Maker van de gravure Simon Fokke (1712 -1784), uitgegeven door Pieter Fouquet Junior in 1783.

Verkocht voor: € 10

Schilderij, Hartog

Schilderij van wintertafereel Groningen; het Winschoterdiep met Klein Poortje en Martinitoren naar een schilderij van A.J. van Prooijen uit 1861. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd Hartog 1931.

Verkocht voor: € 30

Presse-papier, Val Saint Lambert

Kristallen presse-papier met kikker van Val Saint Lambert. Seraing, België. Jaren 80.

Verkocht voor: € 20

Kraantjespot

Tinnen hexagonale kraantjespot met geëboniseerd houten handvat, dekselknop en bijpassend komfoor, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Lot gravures en ets

Lot met een ets van Wim van der Meij en drie gravures van Dorp Hassum, Westfalen 1746, Lattynse School aan het Singel, Amsterdam en Schoolmeesters. 18e-20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Klompen

Franse houtgesneden klompen met leren wreefstuk voorzien van botanische decoratie, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Aquarel, G. de Haan

Aquarel met twee eenden op papier, rechtsonder gesigneerd en gedateerd G. De Haan 1956.

Verkocht voor: € 10

Picknickkoffer, Brexton

Blauwe Brexton picknickset voor zes personen. Compleet met kunststof borden, theekoppen, messen, vorken en theelepels, meerdere dozen en voorraadbussen. Made in England, jaren 50.

Verkocht voor: € 100

Reisklok

Messing carriage, reisklok met witte emaille wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Aan de onderzijde gemerkt met monogram AB, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Gouden ring met diamanten

Vintage 14 karaats gouden ring met drie geslepen diamanten, circa 0,10 ct. Gemerkt 585 FB.

Verkocht voor: € 150

Kandelaars

Een paar groen gelakte tinnen kandelaars, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Borden, China, Chienlung periode

Porseleinen borden, China, Chienlung periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 120

Kandelaars

Een paar beschilderde tinnen kandelaars, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Gemberpot, China

Chinese porseleinen gemberpot met signatuur maker aan de onderzijde, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Voorraadblikken, Bruijnzeel

Vijf voorraadblikken, naar aanleiding van het 100-jarig bestaan van Bruijnzeel. Nederland, 1997.

Verkocht voor: € 5

9725 CT Groningen