Tafel zilver

Zilveren suikerpot en melkkannetje op een dienblad, gemerkt 835, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 150

Armband en oorbellen, Niels Erik From

Armband en oorbellen in Scandinavisch design van zilversmid Niels Erik From (1908-1982). Uitgevoerd in Sterling 925 zilver met cabochon geslepen stenen. Gemerkt Sterling Denmark, N.E. From. Jaren 60/70.

Verkocht voor: € 100

Spijkerbol, Jablonski

Groene kristallen spijkerbol, Glasfabriek Jablonski. Polen, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Lampetstel, Petrus Regout Maastricht

Keramieken Jugendstil lampetstel van Petrus Regout Maastricht, met schenkkan, kom, kammenbakje en zeepschaaltje. Model Santos, decoratie nummer M3. Aan de onderzijde met P gemerkt. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Karaf, Crystal al Piombo

Kristallen mondgeblazen karaf met schenktuit, Crystal al Piombo. Bocca, Italië. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Vaas, Mobach

Aardewerken vaas van Mobach met donkerrood-en mintkleurige glazuur. Aan de onderzijde gemerkt met Mobach Utrecht, omstreeks 1940.

Verkocht voor: € 20

KLM huisjes, Royal Goedewaagen en Plateelbakkerij Zuid-Holland

Negen KLM Delfts blauwe huisjes, business Class gift. Nummers 1, 17, 25, 26, 28, 47, 57, 58 en 68. Fabrikanten Plateelbakkerij Zuid-Holland & Royal Goedewaagen. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Schilderij

Schilderij op papier van Nederlands Soldaat ten tijde van Belgische Revolutie. Rechtsonder vermelding naam van afgebeelde en het jaartal 1831.

Verkocht voor: € 160

Geëtste tegel, Artini Arts

Ingelijste handbeschilderde geëtste tegel met afbeelding van een zak dragende man. Artini Arts, Brooklyn New York. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Stoommachine, Doll & Cie

Blikken stoommachine van de Neurenberger firma Doll & Cie. Gemerkt DC, made in Germany, jaren 20/30.

Verkocht voor: € 110

Album met ansichtkaarten

Jugendstil album gevuld met ansichtkaarten van Groningen, vakantiebestemming en romantische prentkaarten. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 80

Schilderij

Schilderij van jongeman in kostuum, olieverfschilderij op linnen. Ongesigneerd, omstreeks 1820-1840.

Verkocht voor: € 360

Gravure Martinikerk Groningen

Gravure van de Martinikerk te Groningen. Getiteld "L’ Eglise Cathedrale de S. Martin a Groeningue", naar J. Harewijn. Circa 1750.

Verkocht voor: € 35

Russische lakwerkdoos, Palekh

Russische Palekh handgeschilderde lakwerkdoos met religieuze voorstelling, gesigneerd op het deksel. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Kruik

Aardewerken geglazuurde kruik met oren en draagkoord, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Collage, Greet Boekholt

Collage van Greet Boekholt (1939-2018) met de titel "Trillium Gradiforum". Gemengde techniek op papier., verso informatie over de kunstenares. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Kay Peep-scope film viewer

Film viewer Kay Peep-Scope. Complete set met bakelieten camera en tien films en gebruiksaanwijzing in originele doos. Engeland, jaren 50.

Verkocht voor: € 45

Bakschaal

Keramieken appeltaart bakvorm met deksel. Portugal, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Prenten militairen

Twee prenten van militairen in tenue van het leger van Baden. "Artillerist" en "Invaliden", maker Richard Knötel. Uitgeverij Max Babenzien, Rathenow. Eerste kwart 19e eeuw .

Verkocht voor: € 30

Schilderijen, Joop Smits

Twee schilderijen, pendanten met landschappelijke Ierse rurale voorstelling door Joop Smits (1938-2004). Olieverf op paneel, rechtsonder gesigneerd Joop Smits. Vierde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

9725 CT Groningen