1. Lithografie, Corneille

Lithografie getiteld "L'Esprit de L'Oiseau" van Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo, 1922-2010). Epreuvé d’Artist uitgave (E/A), rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1994.

Verkocht voor: € 260

2. Graffiti schilderij, Blade

Graffiti schilderij, spuitverf/stift op canvas, getiteld “Smiles and smiles to go!” van de New Yorkse graffiti kunstenaar Steven Ogburn (1957), pseudoniem Blade. Verso informatie, handtekening en datering september 1992. Provenance: rechtstreeks verworven van de kunstenaar in 1992.

Verkocht voor: € 4100

3. Vogel, Oiva Toikka

Roodglazen vogel naar ontwerp van Oiva Toikka, modelnaam Ruby Bird, en uitgevoerd door Iitala Finland. Gesigneerd aan de onderzijde O. Toikka, Iittala en sticker Iittala, jaren 90.

Verkocht voor: € 200

4. Zilveren brandewijnkom Groningen 1685/86, Geert Jacobs van Ootmarssen

Zilveren Groningse brandewijnkom met acht lobben op zowel de kom als voet, op de middelste lob aan de voorzijde van de kom is een alliantiewapen gegraveerd. De S-vormige oren zijn afgewerkt met een drakenkopje. Gemerkt onder de voet met meesterteken GVO (Geert Jacobs van Ootmarssen) en onduidelijke jaarletter 4/H 1685/86.

Verkocht voor: € 1700

5. Kom, China, Kangxi periode

Porseleinen handbeschilderde verte Imari kom met floraal decor en vogels. China, Kangxi periode, omstreeks 1700.

Verkocht voor: € 55

6. Art Nouveau vaas, Gallé

Art Nouveau vaasje met botanisch geëtst decor in bruin-okerkleurige kleurslag gesigneerd Gallé. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 260

7. Kommen en schotels, China, Chien-lung periode

Lot famille rose porselein bestaande uit acht kommen en drie schotels. China, Chien-lung periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 85

8. Schedel

Menselijke schedel van een volwassen vrouw met onderkaak. Omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 260

9. Aquarel, Reinhart Dozy

Aquarel van een boerenbegrafenis door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947), aquarel op papier. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

Verkocht voor: € 340

10. Zilveren dienblad, Spritzer & Fuhrmann

Sterling zilveren dienblad met floraal geciseleerd decor, gemerkt Spritzer & Fuhrmann, modelnummer 281 en gekeurd Sterling zilver 925. Denemarken, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 850

11. Gouden tientje Willem I 1825 B

Gouden tientje Willem I uit 1825, bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken palmtak en muntteken B (Brussel) Op de voorzijde van de munt is het portret van Willem I, kijkend naar links afgebeeld. Ontworpen door graveur A.F. Michaut, munt is geslagen in Brussel.

Verkocht voor: € 800

12. Borden, China, Chien-lung periode

Vijf famille rose porseleinen borden. China, Chien-lung periode, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 240

13. Kom, China, Kangxi revival

Porseleinen blauw-witte kom met decor van draak en brandende parel. China, Kangxi revival, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 140

14. Katten, Steiff

Negen pluche Steiff katten in rieten mandje waarvan vier voorzien van Knopf in het oor en één met papieren naamlabel Topsy. Duitsland, jaren 50-90.

Verkocht voor: € 220

15. Art Nouveau vaasje, Faience de Purmerende

Plateel Art Nouveau vaasje door Faience de Purmerende. Aan de onderzijde gemerkt Faience de Purmerende, Holland, vermelding modelnummer 1101, monogram G.V. van de plateelschilder en jaarletter Dec A 1895.

Verkocht voor: € 300

16. Art Nouveau vaas, Legras

Art Nouveau glazen vaasje met geëmailleerd winters decor door Legras, gesigneerd onderin. Frankrijk, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 180

17. Gouden tientje Willem III 1876

Verkocht voor: € 380

18. Hout- en linosneden, Jan van der Zee

Elf hout- en linosneden door Jan van der Zee (1898-1988) waarvan tien in oorspronkelijke map, één is ingelijst. Alle drukken zijn afzonderlijk met potlood gesigneerd. Uitgegeven ter gelegenheid van de 90 jarige leeftijd in 1988.

Verkocht voor: € 550

19. Unica vaas, A.D. Copier

Kristallen lichtblauwe unica vaas met ingesloten luchtbelletjes naar ontwerp van Andries Dirk Copier. Aan de onderzijde een gegraveerde ondertekening van AD Copier, vermelding W461 en Leerdam Unica. Gefabriceerd door Glasfabriek Leerdam in 1952.

Verkocht voor: € 160

20. Schenkkan

Polychroom geglazuurde Friese kerfsnede aardewerken schenkkan, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

9725 CT Groningen