Kavels zoeken

35 - Bureaustoel

Bureaustoel zwart skai leer, verstelbaar.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

36 - Buisframe stoelen

Twee buisframe stoelen model S34. Circa 1980.

Design Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

39 - Fauteuil, Springvale Chesterfields

Leren gecapitonneerde fauteuil, model Woburn Springvale Chesterfields.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

40 - Tekening

Krijttekening "langs de weg naar Waterloo". Linksonder gesigneerd Bos 72.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

41 - Bank, Woburn Springvale Chesterfields

Leren gecapitonneerde high-back drie zits bank, model Woburn Springvale Chesterfield.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

42 - Fauteuil, Springvale Chesterfields

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

43 - Grafiek

Grafiek, linksonder gesigneerd.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

44 - Poster

Filmposter Walt Disney's Fantasia.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

46 - Rotaprint Aat Veldhoen

Curiosa Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

37 - Bidstoel

Bidstoel met rieten zitting.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

54 - Houten scheppen

Twee houten scheppen, circa 1900.

Aziatica Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

55 - Houten schep

Twee houten scheppen om het land mee te bewerken, circa 1900.

Aziatica Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

50 - Kussens

Vier handgeknoopte kussen, Pakistan.

Curiosa Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

49 - Schilderij, H.C. Kranenburg jr.

Schilderij, boerderij met molen, olieverf op doek. Hendrik Cornelis Kranenburg, rechtsonder gesigneerd. Circa 1950.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

31 - Goauche

Goauche, linksonder gesigneerd Ten Hoopen '57.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Vaas, Makkum

Aardewerk vaas met decor van een pauw, Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Wandborden en dekselschaal, Makkum

Twee wandborden en dekselschaal, Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

Theepot, Heerwagen Denemarken

Theepot aardewerk, Erling en Karin Heerwagen Studio Art Pottery Denmark. Circa 1965.

Design € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Bronzen beeld

Bronzen beeld, uitgave 25 jaar maag lever darm stichting.

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Kamergemak

Biedermeier kamergemak/stilletje. Mahoniehouten kastje voor po. Eind 19e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

62 - Pers

Antieke houten pers.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

63 - Hangoortafel

Engelse mahoniehouten hangoortafel. Circa 1900.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

65 - Houten drankton

Eikenhouten ton met een deurtje en ruimte voor glazen en dranken, eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

66 - Kast

Eikenhouten meidenkast met twee deuren. Eind 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel