Kavels zoeken

566 - Litho's, Théophile Alexandre Steinlen

Twee litho's van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Francs-tireurs serbes (met kinderen) gedrukt in 1916 en L'Aide Aux Mutiles de Guerre gedrukt in 1915.

Kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

567 - Litho's, Théophile Alexandre Steinlen

Twee litho's van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Au benefiche de la creche du 16e arrondissement gedrukt in 1895 en L'Aisne Devastee (met kleur) gedrukt in 1918.

Bekijk kavel

568 - Litho, Théophile Alexandre Steinlen

Litho, Concert du Conservatoire, van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Gedrukt in 1916.

Kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

570 - Kleurenets, Julien Celos

Kleurenets, vrouwen op marktplein in de winter 1913, Julien Celos (Antwerpen 1884-1953). Rechtsonder gesigneerd. Uitgegeven door Georges Petit, Parijs, november 1913.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

571 - Ets/aquatint, Lucebert

Ets,/aquatint, zonder titel, Lucebert (Amsterdam 1924-Alkmaar 1994), nummer 84/200. Rechtsonder gesigneerd.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

572 - Sjabloondruk met monografie, Nicole Montagne

Sjabloondruk, Anna Achmatova met bloem, Nicole Montagne (1961-), nummer 29/60. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

Bekijk kavel

573 - Linoleumsnede met monografie, Hans Wap

Linoleumsnede, Splendid Isolation, Hans Wap (1943-), nummer 5/90. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

Bekijk kavel

574 - Zeefdruk, Willem van Hest

Zeefdruk, De Hef Rotterdam 1993, Willem van Hest (1953-), nummer 55/200. Rechtsonder gesigneerd.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

576 - Sjabloondruk, Nicole Montagne

Sjabloondruk, Marlène Dietrich, Nicele Montagen (1961-), nummer 13/30. Rechtsonder gesigneerd.

Kunst € 60 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

581 - Grafische druk, Betty Scheer

Grafische druk, De lunch 2002, Betty Scheer, nummer 27/70. Linksonder gesigneerd.

Bekijk kavel

577 - Linoleumdruk, Hans Wap

Linoleumdruk op papier, Babel, Hans Wap (1943-), nummer 12/60. Rechtsonder gesigneerd.

Bekijk kavel

579 - Schilderij, Jan Bakker

Schilderij, olieverf op doek, Jan Bakker (1879- 1944). Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

Kunst € 60 - € 120 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

580 - Schilderij, Gijsbert Martens

Schilderij, olieverf op paneel, Gijsbert Martens (1863-1942). Opleiding Academie Minerva Groningen. Maritieme schilder en vader van George Martens.

Kunst € 280 - € 400 (Startprijs: € 140,00)

Bekijk kavel

575 - Litho, Lucebert

Litho, oh oor oh hoor, Lucebert (Amsterdam1924-Alkmaar 1994), nummer 16/100. Linksonder gesigneerd. Toelichting Rijksmuseum: lichtbruin vlak met daarover verspreid figuren opgezet in blauwe lijnen, ingevuld met groen. De man rechtsonder is Lucebert. Naast zijn oor is in spiegelbeeld te lezen "oh oor o hoor". Linksboven een naakte vrouw tot op haar middel, aan de randen menselijke figuren.

Kunst € 160 - € 260 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

578 - Ets, Jaap Geerling

Ets, 's aule-étête 1984, Jaap Geerling (1923-2005), nummer 1/4 eigen druk. Gesigneerd in druk.

Bekijk kavel

604 - Theelepels

Twaalf zilveren apostellepeltjes verdeeld over twee houten lepelrekjes. Eerste helft 20e eeuw.

Zilver € 60 - € 120 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

606 - Lot zilver

Divers lot zilver waaronder een beker, vaasje, servetringen en een lepel.

Zilver € 80 - € 160 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

607 - Divers lot zilver

Waaronder zilveren pillendoos verguld van binnen, ring en zakhorloge.

Zilver € 40 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

608 - Zilveren koekdoos met romantische voorstelling met putti, Albo, Duitsland

Zilveren koekdoos met romantische voorstelling met putti, Albo, 1e helft 20e eeuw. Duitsland. Gemerkt: 835 en Albo (Bodemer Albert Silberwarenfabrik GmbH & Co - Keltern - Ellmendingen).

Zilver € 160 - € 200 (Minimumbod: € 90,00)

Bekijk kavel

609 - Goud, parel en edelstenen, ketting met hanger en broche, Europees/ Nederlands

Goud, parel en edelstenen. Lot van twee stuks: ketting met hanger en broche, 1e helft 20e eeuw. Europees/ Nederlands. De rosé gouden hanger is uitgevoerd met twee zaadparels en vier geslepen synthetische robijnen. Gemerkt: eikenblad (14k). De rosé gouden broche is uitgevoerd met geslepen granaten (1 x manco) . Gemerkt: eikenblad (14k).

Goud € 140 - € 180 (Minimumbod: € 80,00)

Bekijk kavel

94 - Lot sieraden

Sieraden € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

610 - Lot zilver

Divers lot zilver waaronder een miniatuur bijbel en een miniatuur ketel.

Zilver € 40 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

586 - Kamerscherm, Ben Walrecht

Kamerscherm, Ben Walrecht (Groningen 1911-1980 Hilversum). Ben Walrecht was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Het kamerscherm is in 1976 gemaakt voor de inbrenger. Provenance: een brief met de ontstaansgeschiedenis en de relatie met Ben Walrecht. Kopie van deze handgeschreven brief wordt bijgeleverd.

Kunst € 2000 - € 4000 (Startprijs: € 1.000,00)

Bekijk kavel

611 - Zilveren theelepels, botermesjes, gebaksvorkjes en roomlepel, V. Kempen & zn., Nederland

Zilver. Twaalf theelepels, twee botermesjes, twee gebaksvorkjes en roomlepel V. Kempen & zn. 1e helft 20e eeuw, Nederlands. Het geheel versierd met een klaver 4. Gemerkt: zwaard en meesterteken: V. Kempen & zonen, Voorschoten.

Zilver € 120 - € 160 (Minimumbod: € 70,00)

Bekijk kavel

97 - Paspop

Paspop op metalen staander, circa 1950.

Curiosa € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd