Kavels zoeken

70 - Lot oud kant

Lot oud kant, begin 20e eeuw.

Antiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

75 - Antieke tegels

Lot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal.

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

77 - Zilveren bestek

Bestek bestaande uit vijf messen, zes lepels, zes vorken en twee dessertlepels.

Zilver € 40 - € 80 (Startprijs: € 140,00)

Bekijk kavel

82 - Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Noord Afrika.

Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Bestaande uit: A. Filigrain zilveren hand van Fatima. B. Halsketting + armband van onedel metaal. Herkomst: Noord Afrika.

Sieraden € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

83 - Divers lot servies Hackwood en P. Regout Maastricht

Servies van Hackwood en P. Regout waaronder melkkannen, suikerpot en theepotten.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

84 - Zwart Wedgewood rouw servies

Zwart Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepot, melkkan, suikerpot en kommen.

Bekijk kavel

86 - Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland.

Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland. Halsketting en armband gemerkt: P. Sarpaneva Finland Bronze. Ring van Hannu Ikonen is uitgevoerd in de bekende 'rendiermos' stijl, gemerkt: Made in finland.

Sieraden € 140 - € 180 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

87 - Ansichtkaarten in album

Album met ansichtkaarten.

Ansichtkaarten € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

88 - Curiosa divers lot

Een lot curiosa waaronder een doos, houten beeld en een Gurka dolk uit India.

Curiosa € 40 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

90 - Zilver + Carneool +divers. Lot (3), ring en 2 hangers.

Zilver + Carneool +divers. Lot(3), ring en 2 hangers. Lot bestaande uit: A. Zilveren ring met cabochon geslepen Carneool, gemerkt: zwaardje(835) en meesterteken: E.Brinkert, Schoonhoven. B. Zilveren hanger met daarop een afbeelding van de phoenix, gemerkt: 800 en SMS. C. Hanger van onedel metaal verguld en groene stenen.

Sieraden € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

96 - Curiosa divers lot

Divers lot waaronder een tegel van De Porceleyne Fles, kommen, schaal, zandloper, bloempot, twee honingpotjes en een kinderservies.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

404 - Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

418 - Porseleinen servies Rosenthal Duitsland

Servies van Rosenthal waaronder een koffiepot, melkkan, suikerpot, drie kopjes en vijftien schotels.

Design € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

421 - Bronzen sculptuur "Shell" naar M.C. Escher door Eunwha Kim-Kilian.

Bronzen sculptuur gebaseerd op een houtsnede van M.C. Eschers portret van zijn vrouw Jetta. Ter jubileum van de 100ste geboortedag van de kunstenaar. Uitgevoerd door Eunwha Kim-Kilian, nr 40 van een gelimiteerde oplage van 390. Met certificaat, 1998.

Design € 2000 - € 2500 (Startprijs: € 1.000,00)

Bekijk kavel

422 - Porseleinen vazen "Lente boden" en "Zilverreiger tussen waterlelies", Franklin Porcelain

Twee porseleinen vazen, 20e eeuw. "Lente boden" is gecreëerd door de Japanse kunstenaar Ryu Okazaki, "zilverreiger tussen waterlelies" is gecreëerd door Basil Ede. Beide vazen zijn vervaardigd van fijn porselein en met de hand gedecoreerd 24-karaats goud en in beperkte editie uitgegeven door Franklin Porcelain. Met certificaten.

Curiosa € 60 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

424 - Beeld aardewerk Lladro

Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw.

Toegepaste kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

425 - Glazen waterkan, A.D. Copier Leerdam

Grijs glazen waterkan, ontwerp A.D. Copier circa 1948, gasfabriek Leerdam.

Toegpaste kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

427 - Trompet vaas tincraquele, A.D. Copier Leerdam

Trompet vaas tincraquele, ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam.

Toegpaste kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

429 - Radio MT Logic

Radio MT Logic fm/am 220 volt.

Design € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

431 - Plafonnière melkglas

Witte Art Deco stijl plafonnière.

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

432 - Cloud glass, Art deco 'Oralit' deksel doos van Walther & Sohne, Ulm dose 1934. Duitsland.

Cloud glass, Art deco 'Oralit' deksel doos van Walther & Sohne, Ulm dose 1934. Duitsland. Zeldzame dekseldoos met beeld van 'frozen' glass van een naakte dame.

Design € 80 - € 120 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

433 - Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. de Herder

Schilderij, herder met schapen in het bos, olieverf op paneel. Rechts onder gesigneerd J. de Herder, begin 20e eeuw.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

438 - Aardewerk Mobach en Zaalberg

Aardewerk van Mobach en Zaalberg, drie vazen, bloempot en een vierkante schaal.

Toegepaste kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

440 - Dekselpot glas

Groen iriserende glazen Jugendstil koekjespot met draden, Pallme-König Bohemen circa 1920.

Antiek € 80 - € 140 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

416 - Russische ikoon St. Nicholas van Myra

Russische ikoon met metalen riza, gemonteerd achter glas in houten box. St. Nicholas van Myra, 19e eeuw.

Antiek € 800 - € 1200 (Startprijs: € 400,00)

Bekijk kavel