Kavels zoeken

82 - Lot kroonluchter pegels

Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

83 - Vintage handtassen

Zes vintage leren handtassen.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

84 - Art Deco halfdoll

Art Deco halfdoll van porselein met satijnen rok originele staat.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

85 - Japans servies

Acht Japans porseleinen theekopjes versierd met verschillende vogels 1985 hierbij een bord en een schaal.

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

404 - Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot gedateerd 1882 en een zonder slot gedateerd 1917.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

405 - Pendule John Smith London

Houten tafel pendule met maanstand aanduiding. Gemerkt John Smith London. Rijkelijk versierd met messing ornameten tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

406 - Likeur set

Porseleinen likeur set, fles in de vorm van een pierrot Duitsland eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

407 - Speelgoed vliegtuigen

Twee blikken model vliegtuigen tweede helft 20e eeuw.

Speelgoed € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

409 - Houten kistjes

Twee houten kisten een in de vorm van boeken met inlegwerk in de deksel de ander fraai bewerkt met kubistische motieven.

Bekijk kavel

417 - Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij van naakte vrouw voor de spiegel, olieverf op paneel begin 20e eeuw.

Bekijk kavel

52 - Sierbord Porceleyne Fles Delft

Een sierbord gedecoreerd met een Pauw en bloemmotieven handgeschilderd Porceleyne Fles Delft eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

53 - Mandoline

Mandoline tweede helft 20e eeuw.

Muziekinstrumenten € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

54 - Gebrüder Mönnig dwarsfluit Mark Neukirchen Germany 14009

Dwarsfluit Gebrüder Mönnig serie nummer 14009 circa 1970.

Muziekinstrumenten € 200 - € 300 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

55 - Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1989.

Speelgoed € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

59 - Divers lot porselein

Vier porseleinen items circa 1900.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

60 - Divers lot aardewerk

Twee vazen en een schaal.

Bekijk kavel

62 - Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1988.

Bekijk kavel

63 - Houten beeld van een man met hoed, China, begin 20e eeuw

Houten beeld van een man met hoed, China, begin 20e eeuw

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

66 - Beeld Egypte

Stenen beeld van farao.

Bekijk kavel

67 - Emaille borden

Emaille borden zes stuks.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

69 - Sierborden

Een bord van Petrus Regout, Holland Indië 1924. Een bord Regina Delfts, VG KLM 1957-1982.

Bekijk kavel

70 - Wandtegels Porceleyne Fles

Drie wandtegels met stadsgezicht, van Delft Oosterpoort, Delft oude kerk "de scheve Jan" en een andere.

Bekijk kavel

71 - Poppen

Drie poppen een gemerkt "Bella" made in France, een Schildkröt Germany 50 en een 40/42 made in W.-Germany.

Speelgoed € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

72 - Mondharmonica Hohner

Hohner Echo Harp mondharmonica Duitsland circa 1960.

Muziekinstrumenten € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

74 - Koffiemolen

Antieke Spaanse koffie molen circa 1900.

Bekijk kavel