Kavels zoeken

120 zoekresultaten gevonden

512. Ets, Jan Gerrit Jordens

Ets met staand vrouwelijk naakt door Jan Gerrit Jordens (1883-1962). Rechtsonder gemonogrammeerd JOR, tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: €

Prijsindicatie: € 5 Meer informatie / bieden

514. Schilderij, Siep van den Berg

Schilderij van akkers met boerderijen door Siep van den Berg (1913-1988). Olieverf op doek, rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1944.

Huidig bod: € 50

516. Beelden, Jan Leeuwenburgh

Twee bronzen beelden op houten sokkel getiteld “Springer” door Jan Leeuwenburgh (Kinderdijk-1943). Provenance; aanschaf 2005 en 2007 Dehullu, Gees.

Huidig bod: € 20

519. Houtsnede, Wobbe Alkema

Houtsnede met abstract geometrische compositie in zwart-wit door Wobbe Hendrik Alkema (Borger 1900 - 1984 Kampen). Linksonder vermelding eigen druk met monogram, rechtsonder gesigneerd met onderstreping in potlood en gedateerd 1926.

Startbod: €

523. Wajangpop Togug, Indonesië

West-Javaanse wajangpop, voorstellende Togug, snijder Ayub. Indonesië, jaren 50/60.

Startbod: €

525. Beeld, Lettie Gerber

Keramieken geglazuurd beeld uit chamotte klei van een uil door Lettie Gerber. Provenance: aanschaf Brunstingerhof, Beilen in 2003.

Startbod: €

527. Schilderij, H. van Capelle

Schilderij met portret van een dame met parelsnoer. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd H. v. Capelle. Doek aan de achterzijde gestempeld Windsor & Newton London England. Midden 20e eeuw.

Startbod: €

528. Vaas

Halfkristallen ambachtelijke rode vaas met golvende reliëfpatroon aan de buitenzijde, anoniem, 21e eeuw. Betreft een vaas op groot formaat.

Startbod: €

531. Houtsnede, Hendrik Johan Melgers

Houtsnede getiteld “Boerensterfkamer” door Hendrik Johan (Henk) Melgers (1899-1973). Rechtsonder met potlood gesigneerd en vermelding handdruk, linksonder getiteld. Eind jaren 20.

Startbod: €

541. Schenkkan en bekers, Petrus Regout Maastricht

Lichtgrijze chocolade kan met zes Kwatta bekers door Petrus Regout, Maastricht, jaren 50/60.

Startbod: €

543. Wajangpop Brahma, Indonesië

West-Javaanse (Padalarang) wajangpop voorstellende Brahma, snijder Encang. Indonesië, jaren 50/60.

Startbod: €

546. Mantelklok, Art Deco

Houten Art Deco mantelklok, deels met wortelnotenhout fineer. Jaren 30.

Huidig bod: € 10

547. Vaas, West-Germany

Vintage Fat Lava West-Germany vaas met rood-zwart bruisglazuur, Duitsland, jaren 70. Betreft een vaas op groot formaat.

Startbod: €

554. Wandplaquettes

Twee fusionglas techniek wandplaquettes met abstracte compositie. Rechtsonder gesigneerd met gravering, begin 21e eeuw.

Startbod: €

559. Kom, Han Boerrigter

Aardewerken kom door Johan Alexander (Han) Boerrigter (Nijmegen 1935-2023) in rode glazuur. Aan de onderzijde gemerkt met het monogram van J. Boerrigter en gedateerd 1997.

Startbod: €

579. Karaf en dekselpot, ontwerp Erika Lagerbielke voor Orrefors

Glazen karaf met stop en een dekselpot naar ontwerp van Erika Lagerbielke (1960) voor Orrefors, modelnaam Pepperoni. Aan de onderzijde gemerkt Orrefors. Zweden, omstreeks 1993.

Startbod: €

581. Schaal, Vendelbosch

Keramieken geglazuurde schaal uitgevoerd door Carl en Ellie Vendelbosch, Craft Potters. Aan de onderzijde gestanst merk en Made in New Zealand. Eind 20e eeuw.

Startbod: €

582. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Aardewerken vaas met geribbelde structuur door de Groninger Steenfabriek ADCO, model 1014. Midden 20e eeuw.

Startbod: €

591. Ets, Jan Montyn

Ets met afgebeeld een uiteenvallende muur met cirkel, door Jan Montyn (1939-2010). Rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1974, oplagenummer 13/15.

Startbod: €

594. Art Deco waterkaraf met glazen, J.W. Rozendaal

Annagroene Art Deco waterkaraf met twee drinkglazen naar ontwerp van J.W. Rozendaal en uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht. Jaren 30.

Startbod: €

597. Vaas, Val Saint Lambert

Kristallen groene Val Saint Lambert vaas naar ontwerp van René Delvenne. Aan de onderzijde gesigneerd. België, jaren 60.

Startbod: €

598. Schilderij

Schilderij van landschap met runderen bij een brug, olieverf op paneel. Anoniem, 19e eeuw.

Startbod: €

603. Lot fossielen

Lot van vierentwintig fossielen waaronder ammonieten, koralen en schelpen.

Startbod: €

617. Wandmasker, Afrika

Afrikaans wandmasker bezet met schelpen, kralenstrengen en ingelegd koper. Eind 20e eeuw.

Startbod: €

619. Stoommachine, Wilesco

Metalen stoommachine door Wilesco, modeltype D10. Made in West-Germany, jaren 80.

Huidig bod: € 20

9725 CT Groningen