Veiling: Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021

264. Kaarsenstandaards, Floris Meydam

Vier kaarsenstandaards, Floris Meydam, Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60.

268. Kleurenets

Kleurenets van dorpsgezicht met brug, België, begin vorige eeuw.

269. Stoelen

Zes Biedermeier stijl ballonrug stoelen, 20e eeuw.

271. Stoelen, Carlo Bartoli

Drie stoelen, ontwerp Carlo Bartoli voor Segis. Model “Storm”, 1996, Italië.

303. Kandelaar

Klassieke verzilverde kandelaar, circa 1900.

304. Prent “The past and the future”

Engelse prent “The past and the future”, 20e eeuw.

306. Coupes, A.D. Copier

Acht Annagroen uraniumglazen coupes, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, circa 1925.

311. Wandborden, Aardewerkfabrikant Oud Delft

Drie polychroom beschilderde wandborden, Aardewerkfabrikant Oud Delft. Tweede helft 20e eeuw.

315. Pastoorskast

Notenhouten pastoorskast op bolpoten. Aan binnenzijde voorzien van drie leggedeelten met vier laden. Met originele sleutel, 18e eeuw.

316. Eetkamertafel

Ronde mahoniehouten eetkamertafel op driepoot, begin 20e eeuw.

323. Commode

Willem III commode van thujahout, voorzien van geëbboniseerde applicaties, eind 19e eeuw.

324. Kabinet

Oud Hollands Louis XVI eikenhouten kabinet met gestoken timpaan kap, pilaren voorzien van Korinthische kapitelen, drie laden, binnenkant kast twee laden. Begin 1800.

326. Secretaire, Frankrijk

Notenhouten Franse secretaire met marmeren bovenblad, 19e eeuw.

335. Brief op perkament, Groningen 1790

Brief op perkament van Willem Entrup (1739-1793). Gezworene te Groningen, gedateerd 1790.

337. Kaarsenstandaard

Donker gepatineerde messing Neogotische kaarsenstandaard, begin vorige eeuw.

344. Bureau

Teakhout gefineerd bureau met metalen poten, circa 1970.

367. Boeddha

Grote huilende Yogi Boeddha gesneden uit kokoshout, eind 20e eeuw.

372. Happy Boeddha

Zittende lachende Boeddha met zeven kinderen, gemerkt aan de onderkant, midden 20e eeuw.

375. Boeddha, China

Metalen beeld van Boeddha, China, eind 20e eeuw.

386. Lot speksteen

Lot speksteen met verschillende speksteen voorwerpen, tweede helft 20e eeuw.

392. Vazen, China

Chinese Famille Rose vazen, midden 20e eeuw.

405. Jadebeeld, China

Een Chinees celadonkleurig jadesnijwerk van een ram. Het dier ligt met zijn benen onder het lichaam, het hoofd geheven en met de hoorns naar achteren gericht. De steen heeft bruine insluitsels. Circa 1900.

411. Waterbuffels, Japan

Een paar Japanse handgestoken houten waterbuffels met ruiter, op een opengewerkt houten basement. Begin 20e eeuw

412. Beeld, China

Kunststof beeld, China, 21e eeuw.

428. Hotpot, China

Messing hotpot, China, tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen