Veiling: Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021

430. Satsuma schaal, Japan

Keramische Satsuma schaal, Japan, eerste helft 20e eeuw.

434. Borden, China, Chienlung periode

Porseleinen Imari borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode.

436. Rijstschotel, Japan

Porseleinen rijstschotel, Japan, eind 19e eeuw.

440. Trekpotje en schotel, China

Porseleinen trekpotje en schotel, China, 18e eeuw.

445. Netsukes, China

Houten netsukes, China, tweede helft 20e eeuw.

456. Yixing theepot, China

Yixing theepot, China, eind 20e eeuw.

461. Vazen, Japan

Porseleinen Imari vazen, Japan, 18e eeuw.

464. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

491. Borden, Japan

Vier porseleinen borden, Japan, eind 19e eeuw.

492. Amulet op leer, China

Bronzen amulet op leer, China, 20e eeuw.

493. Kom, Japan

Lakwerk op hout, Japanse kom, 19e eeuw.

501. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, landschap met zandverstuiving. Linksonder gesigneerd OE, midden 20e eeuw.

503. Gouache

Gouache, abstracte voorstelling, linksonder gesigneerd en gedateerd Lucebert '90.

506. Aquarel

Aquarel, bosgezicht. Rechtsonder gesigneerd met monogram, midden 20e eeuw.

507. Gouache, A. Hernout

Gouache, ingelijst achter glas, ploeg met vier paarden. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd A. Hernout 2013.

523. Schilderij H. Le Roux

Schilderij, olieverf op paneel. Henri Le Roux (1872–1942), midden 20e eeuw.

524. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Ferdinand de Braekeleer (1792-1883), rechtsboven gesigneerd, midden 19e eeuw.

526. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, winterlandschap. België, rond 1900.

528. Schilderij, H. Jansen

Schilderij, olieverf op paneel, rivierlandschap. Rechtsonder gesigneerd H. Jansen, midden 20e eeuw.

530. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, landschap met boerderij en koeien. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1946.

531. Schilderij, L. Snippe

Schilderij, olieverf op doek, boerderij met kippen. Rechtsonder gesigneerd L. Snippe, midden 20e eeuw.

532. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd met initialen H.E. en gedateerd 1900.

537. Schilderij

Schilderij, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd met initialen J.R., eerste helft 20e eeuw.

538. Schilderij, Frans Langeveld

Schilderij, olieverf op doek, zandweg met meisje en koe. Frans Langeveld. Linksonder gesigneerd, begin 1900.

543. Schilderij, Max van der Wissel

Schilderij, olieverf op doek, Max van der Wissel (1906-1999). Behoorde tot de tweede generatie Ploeg schilders en was verbonden aan Academie Minerva te Groningen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1942.

9725 CT Groningen