Veiling: Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021

1103. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1104. Oosterse kussens

Een kamelenzak en drie kussens.

1111. Bidkleed

Handgeknoopt oosters bidkleed.

1112. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1120. Worteldoeken

Twee geweven wollen worteldoeken, circa 1920.

1127. Oosterse tapijten

Drie handgeknoopte oosterse tapijten.

1128. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1215. Matroesjka

Matroesjka, een reeks van tien beschilderde houten poppen van afnemende grootte, geplaatst binnen een ander. Gesigneerd aan de onderkant.

1219. Russisch lakwerk ei

Met de hand beschilderd ei van lindehout, paars met goud, onderkant gesigneerd.

1220. Russisch lakwerk ei

Met de hand beschilderd ei van lindehout azuurblauw, onderkant gesigneerd.

1221. Russisch lakwerk ei

Met de hand beschilderd ei van lindehout, oker met goud, onderkant gesigneerd.

1222. Russisch lakwerk ei

Met de hand beschilderd ei van lindehout, lila met goud, onderkant gesigneerd.

1230. Wandbord, Makkum

Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

1236. Wandbord, Makkum

1243. Kaarsenstandaards, Makkum

Kaarsenstandaards, Makkum Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

1250. Wandborden, Makkum

Drie wandbordjes, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

1253. Wandborden, Makkum

Drie kleine wandbordjes, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

1283. Papagaai, Vilca Italië

Kristallen papagaai, Vilca Italy Crystal Art Glass

1285. Karaf, JDF Design Portugal

Karaf van kristal met gegraveerde galjoen, JDF Design voor Cristal Peninsula, Portugal, 1993.

1303. Lot muntgeld

Lot muntgeld, veelal munten uit Frankrijk en Zwitserland

1405. Zilveren hangers en broche

Vier hangers en een broche gemaakt van zilveren munten.

1407. Zilveren breipenhouder

Zilveren breipenhouder, Nederland, 20e eeuw. Gemerkt lopende leeuw 2, minerva, klein zwaard, meesterteken en jaarletter M (1972).

9725 CT Groningen