Veiling: Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
1120. Worteldoeken
Twee geweven wollen worteldoeken, circa 1920.
1127. Oosterse tapijten
Drie handgeknoopte oosterse tapijten.
1215. Matroesjka
Matroesjka, een reeks van tien beschilderde houten poppen van afnemende grootte, geplaatst binnen een ander. Gesigneerd aan de onderkant.
1219. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, paars met goud, onderkant gesigneerd.
1220. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout azuurblauw, onderkant gesigneerd.
1221. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, oker met goud, onderkant gesigneerd.
1222. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, lila met goud, onderkant gesigneerd.
1230. Wandbord, Makkum
Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
1236. Wandbord, Makkum
1243. Kaarsenstandaards, Makkum
Kaarsenstandaards, Makkum Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
1250. Wandborden, Makkum
Drie wandbordjes, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
1253. Wandborden, Makkum
Drie kleine wandbordjes, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
1283. Papagaai, Vilca Italië
Kristallen papagaai, Vilca Italy Crystal Art Glass
1285. Karaf, JDF Design Portugal
Karaf van kristal met gegraveerde galjoen, JDF Design voor Cristal Peninsula, Portugal, 1993.
1303. Lot muntgeld
Lot muntgeld, veelal munten uit Frankrijk en Zwitserland
1405. Zilveren hangers en broche
Vier hangers en een broche gemaakt van zilveren munten.
1407. Zilveren breipenhouder
Zilveren breipenhouder, Nederland, 20e eeuw. Gemerkt lopende leeuw 2, minerva, klein zwaard, meesterteken en jaarletter M (1972).
9725 CT Groningen