Veiling: Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
571. Schilderij, Halbe Hageman
Schilderij, olieverf op doek. Halbe Hageman (1946-2018), linksonder gesigneerd.
575. Schilderij, G.L. Koster
Schilderij, olieverf op paneel in een Heijdenrijk lijst, zeegezicht met boten. G.L. Koster, rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
577. Grafische druk, H. Van Meegeren
Reproductie van het “Hertje van J́uliana”. De oorspronkelijke tekening van Han van Meegeren stamt uit 1921
579. Litho, Théophile Alexandre Steinlen
Litho Les veuves de Courrieres (1909) Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923), Handgeschreven gesigneerd rechtsonder, linksonder handgeschreven: nr 35.Totale oplage was 100.
593. Schilderij, Eduardo Moscoso
Schilderij, olieverf op linnen, Eduardo Moscoso, Equador. Rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1992.
594. Aquarel, Jan Popkes van der Zee
Aquarel, boerenerf met twee schuren, Jan Popkes van der Zee (1950). Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
600. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, mediterraan landschap, rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
604. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, bospad langs beek. Linksonder gesigneerd, begin 20e eeuw.
607. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, boslandschap. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
608. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, landschap met boerderij en paarden. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
609. Schilderij, B. Long
Twee kleurrijke acryl schilderijen, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.
610. Schilderij
Schilderij, olieverf op board. Achterzijde vermelding van de naam Jet Zondag.
616. Aquarel
Aquarel op papier, boerderij in de winter in avondschemering. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1943.
617. Krijttekening
Houtskooltekening, links gesigneerd in de tekening met monogram.
620. Schilderij, H. Buiter
Schilderij, olieverf op doek, H. Buiter. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1919.
621. Litho's, Karel Appel
Litho's, toegeschreven aan Karel Appel (Amsterdam, 25 april 1921 – Zürich, 3 mei 2006). Proefdruk en aan beide zijde bedrukt, een portret en een dierfiguur.
623. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, stilleven. Rechtsonder gesigneerd.
625. Schilderij, Rien Beringer
Schilderij, olieverf op karton, titel “Tropisch natuur”. Catherina Hendrika Johanna (Rien) Beringer (Den Haag, 19 juni 1927 - Curaçao, 5 januari 2005), rechtsonder gesigneerd.
636. Schilderij
Schilderij, olieverf op linnen, vrouw bij waterput. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1929.
640. Tekeningen
Ingelijste pentekeningen, rechtsonder gesigneerd D.H.W. Filarski, midden 20e eeuw.
642. Schilderij, A. van Wissen
Schilderij, olieverf op doek, heidelandschap. A. Van Wissen, rechtsonder gesigneerd, midden vorige eeuw.
644. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
653. Aquarel
Aquarel Marokko, gesigneerd linksonder Moilliet Maroc, eerste helft 20ste eeuw.
654. Schilderij
Schilderij, inkt op karton, Jezus met staf voor het meer van Gennézareth. Rechtsboven gesigneerd met initialen FR, in de stijl van Félicien Rops.
9725 CT Groningen