Veiling: Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021

571. Schilderij, Halbe Hageman

Schilderij, olieverf op doek. Halbe Hageman (1946-2018), linksonder gesigneerd.

575. Schilderij, G.L. Koster

Schilderij, olieverf op paneel in een Heijdenrijk lijst, zeegezicht met boten. G.L. Koster, rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

577. Grafische druk, H. Van Meegeren

Reproductie van het “Hertje van J́uliana”. De oorspronkelijke tekening van Han van Meegeren stamt uit 1921

578. Zeefdruk

Zeefdruk, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

579. Litho, Théophile Alexandre Steinlen

Litho Les veuves de Courrieres (1909) Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923), Handgeschreven gesigneerd rechtsonder, linksonder handgeschreven: nr 35.Totale oplage was 100.

593. Schilderij, Eduardo Moscoso

Schilderij, olieverf op linnen, Eduardo Moscoso, Equador. Rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1992.

594. Aquarel, Jan Popkes van der Zee

Aquarel, boerenerf met twee schuren, Jan Popkes van der Zee (1950). Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

600. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, mediterraan landschap, rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

604. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, bospad langs beek. Linksonder gesigneerd, begin 20e eeuw.

607. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, boslandschap. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

608. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, landschap met boerderij en paarden. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

609. Schilderij, B. Long

Twee kleurrijke acryl schilderijen, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.

610. Schilderij

Schilderij, olieverf op board. Achterzijde vermelding van de naam Jet Zondag.

616. Aquarel

Aquarel op papier, boerderij in de winter in avondschemering. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1943.

617. Krijttekening

Houtskooltekening, links gesigneerd in de tekening met monogram.

620. Schilderij, H. Buiter

Schilderij, olieverf op doek, H. Buiter. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1919.

621. Litho's, Karel Appel

Litho's, toegeschreven aan Karel Appel (Amsterdam, 25 april 1921 – Zürich, 3 mei 2006). Proefdruk en aan beide zijde bedrukt, een portret en een dierfiguur.

623. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, stilleven. Rechtsonder gesigneerd.

625. Schilderij, Rien Beringer

Schilderij, olieverf op karton, titel “Tropisch natuur”. Catherina Hendrika Johanna (Rien) Beringer (Den Haag, 19 juni 1927 - Curaçao, 5 januari 2005), rechtsonder gesigneerd.

636. Schilderij

Schilderij, olieverf op linnen, vrouw bij waterput. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1929.

640. Tekeningen

Ingelijste pentekeningen, rechtsonder gesigneerd D.H.W. Filarski, midden 20e eeuw.

642. Schilderij, A. van Wissen

Schilderij, olieverf op doek, heidelandschap. A. Van Wissen, rechtsonder gesigneerd, midden vorige eeuw.

644. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

653. Aquarel

Aquarel Marokko, gesigneerd linksonder Moilliet Maroc, eerste helft 20ste eeuw.

654. Schilderij

Schilderij, inkt op karton, Jezus met staf voor het meer van Gennézareth. Rechtsboven gesigneerd met initialen FR, in de stijl van Félicien Rops.

9725 CT Groningen