Veiling: Veiling 23 sessie 2
553. Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw
Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw
560. (Curiosa) Boot
Zelfbouw. Boot hoogte 47,5 cm breedte 55 cm
767. (Etnografica) Maskers
Een houten masker, Mexico, H. 33 cm. Daarbij een ander houten masker, H. 36 cm.
793. (Meubilair) eiken tafeltje
Ronde eiken tafel met ornament in de zijkanten, 69x60 cm
691. (Klokken) Regulateur
ca. 1900 Missend stukje wordt bijgeleverd
506. (Aziatica) Divers Chinees porselein
Divers; dekselschaal 19 cm, vazen 4 x max h 14 cm
630. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Vijs
Schilderij, olieverf op doek, 58 x 49 cm gesigneerd N. Vijs.
763. (Etnografica) Masker
Indonesie. Masker met openslaande kaken. Polychroom gedecoreerd. H 36 cm
529. (Antiek) Set
Dienblaadje met 2 dekselpotten, ringen stander en een zeepschaaltje. Allen gedecoreerd met flora. L blad 30 cm.
928. (Speelgoed) Muziekdoosjes
Een lot met 6 en trommel en een bromtol.
698. (Curiosa) Medailles en onderscheidingen Wo. Ridderorde
Lot medailles en onderscheidingen ( tevens ridderorde )
669. (Curiosa) Fotografie
Ingelijste portretten, 38 x 29 cm. Mogelijk uit Groningen
759. (Etnografica) Sculptuur
Een fijn gesneden Afrikaanse houten sculptuur.
9725 CT Groningen