Veiling: Veiling 23 sessie 2

553. Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw

Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw

643. (Curiosa) aardewerk

H max 21 cm

560. (Curiosa) Boot

Zelfbouw. Boot hoogte 47,5 cm breedte 55 cm

702. (Curiosa) Twee beelden

Zie foto's

767. (Etnografica) Maskers

Een houten masker, Mexico, H. 33 cm. Daarbij een ander houten masker, H. 36 cm.

795. (Antiek) Schooltafel

ca. 1900

730. (Kunst) Arjan Galema

Afm 46x35 cm

725. (Curiosa) Wanli type bord

Bord mosa, doorsnede 32 cm

581. (Curiosa) Ansichtkaart

Lot diverse ansichtkaarten

603. (Curiosa) Bestek

Bestek waaronder zilver

793. (Meubilair) eiken tafeltje

Ronde eiken tafel met ornament in de zijkanten, 69x60 cm

691. (Klokken) Regulateur

ca. 1900 Missend stukje wordt bijgeleverd

506. (Aziatica) Divers Chinees porselein

Divers; dekselschaal 19 cm, vazen 4 x max h 14 cm

596. (Meubels) Midden 20e eeuw

3 stuks

630. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Vijs

Schilderij, olieverf op doek, 58 x 49 cm gesigneerd N. Vijs.

747. (Curiosa) Tonnen

Vroeg 20e eeuw. 10 stuks

664. (Art Deco) Boekensteunen

Natuursteen

763. (Etnografica) Masker

Indonesie. Masker met openslaande kaken. Polychroom gedecoreerd. H 36 cm

529. (Antiek) Set

Dienblaadje met 2 dekselpotten, ringen stander en een zeepschaaltje. Allen gedecoreerd met flora. L blad 30 cm.

928. (Speelgoed) Muziekdoosjes

Een lot met 6 en trommel en een bromtol.

698. (Curiosa) Medailles en onderscheidingen Wo. Ridderorde

Lot medailles en onderscheidingen ( tevens ridderorde )

669. (Curiosa) Fotografie

Ingelijste portretten, 38 x 29 cm. Mogelijk uit Groningen

624. (Curiosa) Messen

Messen 8 stuks max 28 cm

744. (Curiosa) Tonnen

H 45 cm. 19e eeuw

759. (Etnografica) Sculptuur

Een fijn gesneden Afrikaanse houten sculptuur.

9725 CT Groningen