Veiling: Veiling 23 sessie 2

753. (Etnografica) Masker

Waarschijnlijk Zuid-Oost Azie. H 36 cm

728. (Kunst) Een schilderij

Afm 39x29 cm

721. (Aziatica) Balinees masker

Masker h 22 cm. Tweede helft 20e eeuw

913. (Speelgoed) Schildpad

Groot model schildpad met mechaniek dat de schildpad gaat bewegen. Onderzijde gemerkt Budapest Lemezarogyar.

929. (Speelgoed) Dieren

Een lot met 11 opwind en frictie mechaniek blikken dieren. Yone Japan en andere bedrijven.

551. (Curiosa) Perzisch tapijt

ca. 115 cm lang

658. (Keramiek) Rozenburg vaasjes

H 14 cm

517. (Antiek) Kop en schotels

Een lot met 19e eeuwse kop en schotels.

708. (Kunst) Stilleven een aquarel

Afm 49x37 cm

516. (Antiek) Kop en schotels

Een met 19e eeuwse kop en schotels.

912. (Speelgoed) Auto's

Een lot met 16 miniatuur blikken auto's waaronder Kevers, Politie auto's, brandweer,
tank etc etc. Veelal made in Japan.

684. (Curiosa) Gereedschap

Branders met toebehoren max hoogte 46 cm

540. (Keramiek) Delfts aardewerk

Een lot met delfts blauwe vaasjes. Uitvoering Klinkenberg zeist.

570. (Etnografica)Twee houten beelden

Twee beelden hoogte 22 cm

693. Friese staartklok

Friese staartklok, circa 1970.

604. (Curiosa) Lepeldoos

Messing, 8 x 17 cm

595. (Kunst) Schilderij

Schilderij 2 stuks 26 x 20 cm/40 x 30 cm aquarel en een van stof

606. (Aziatica) Divers porselein

China, Japan en andere. 19e en 20e eeu

904. (Speelgoed) Trein sets

Een lotr van 3 stuks in originele doos.

742. (Antiek) Pomp

H 105 cm

798. (Antiek) 18e eeuwse stoelen

Redelijke conditie

695. (Curiosa) Glaswerk

Glas 4 stuks max h 41 cm. Rode vaas licht beschadigd. Mdina / Murano/ Seda

705. (Sieraden) Horloge

Zilver 835

621. (Curiosa) Snijwerken uit hout

Afm 32x48 cm. Vroeg 20e eeuw.

9725 CT Groningen