Veiling: Veiling 23 sessie 2
753. (Etnografica) Masker
Waarschijnlijk Zuid-Oost Azie. H 36 cm
721. (Aziatica) Balinees masker
Masker h 22 cm. Tweede helft 20e eeuw
913. (Speelgoed) Schildpad
Groot model schildpad met mechaniek dat de schildpad gaat bewegen. Onderzijde gemerkt Budapest Lemezarogyar.
929. (Speelgoed) Dieren
Een lot met 11 opwind en frictie mechaniek blikken dieren. Yone Japan en andere bedrijven.
517. (Antiek) Kop en schotels
Een lot met 19e eeuwse kop en schotels.
516. (Antiek) Kop en schotels
Een met 19e eeuwse kop en schotels.
912. (Speelgoed) Auto's
Een lot met 16 miniatuur blikken auto's waaronder Kevers, Politie auto's, brandweer,
tank etc etc. Veelal made in Japan.
684. (Curiosa) Gereedschap
Branders met toebehoren max hoogte 46 cm
540. (Keramiek) Delfts aardewerk
Een lot met delfts blauwe vaasjes. Uitvoering Klinkenberg zeist.
570. (Etnografica)Twee houten beelden
Twee beelden hoogte 22 cm
595. (Kunst) Schilderij
Schilderij 2 stuks 26 x 20 cm/40 x 30 cm aquarel en een van stof
606. (Aziatica) Divers porselein
China, Japan en andere. 19e en 20e eeu
904. (Speelgoed) Trein sets
Een lotr van 3 stuks in originele doos.
695. (Curiosa) Glaswerk
Glas 4 stuks max h 41 cm. Rode vaas licht beschadigd. Mdina / Murano/ Seda
621. (Curiosa) Snijwerken uit hout
Afm 32x48 cm. Vroeg 20e eeuw.
9725 CT Groningen