Veiling: Veiling 23 sessie 2
556. (Curiosa) Perzisch tapijt
ca. 190 cm lang. Handgeknoopt
696. (Curiosa) Glaswerk
Glaswerk 5 stuks, twee asbakken licht beschadigd ( Rood met bellen is gaaf )
900. (Speelgoed) Oldtimers
Een lot van 3 blikken speelgoed oldtimers Met een plastic bodem. Made in Japan met frictie mechaniek. L 19 cm.
722. (Curiosa) Aardewerk, vaas en pot ca. 1900
Vaas h 24,5 cm, bloempot h 16,5 x 17 cm. Duits aardewerk
687. (Curiosa) Bestek
Verzilverd bestek, 11 lepels en 8 vorken
526. (Aziatica) Chinese thee tegel
18,m 5 cm breed en 25 cm hoog.Tweede helft 20e eeuw.
934. (Speelgoed) Kinderserviesje
Een geëmailleerd kinderserviesje, hierbij een strijkplank en een naaimachine van blik.
927. (Speelgoed) Steiff olifant
Een Steiff knuffel olifant op houten wielen. Niet gemerkt of label missend. Ca 1920. (in gebruikte staat)
541. (Curiosa) Perzisch tapijt
ca. 110 cm lang. Hand geknoopt
710. (Kunst) Krijt op papier
Afm 24x33 cm. Onduidelijk gesigneerd
783. (Keramiek) Bord Wächtersbach
midden 20e eeuw, Duitsland. 29, 5 cm doorsnee.
794. (Curiosa) Gipsen beelden
3 stuks. H. 61cm (2x); 68 xm (1x)
631. (Kunst) Grafiek
2 stuks 24 x 19,5 cm/9 x 12 cm zeefdruk
785. (Antiek) Secretaire Notenhout fineer
19e eeuw. Maten 126 bij 129 cm.
519. (Curiosa) Diverse metalen objecten
Theepot h 16 cm, koekjestrommel doorsnede 16 cm en een kaarsenstandaard
9725 CT Groningen