Veiling: Veiling 23 sessie 2
924. (Speelgoed) Botsauto's
Een lot van 2 stuks 1 met originele doos, hierbij 2 andere auto's en een motorfiets.
632. (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / optische instrumenten
Divers lot. Zeer zwaar.
539. (Curiosa) Victoriaanse Parapluhouder
Parapluhouder. Gietijzer.
583. (Aziatica) Lot Chinees porselein
Divers beschadigd. 18e 19e eeuw etc.
922. (Speelgoed) Lot
Een lot met een weegschaal, gasfornuis, kassa etc etc.
505. (Aziatica) Japanese / Chinese ceramics
Divers; kom 2 x breedte 9 cm, vaas 2 x h 14 cm, vaas h 9 cm, beker ( met schade ) h 16 cm , vaas h 16 cm en bordje 19 cm. Imari dekselpot heeft tevens schade.
931. (Speelgoed) Dieren
Een lot met 12 blikken dieren. Waaronder Lehmann.
774. (Etnografica) Eduardo Moscoso Ecuador.
Schilderij, olieverf op doek. Gelijst. Afm. 134x56 cm, gesigneerd rechtsboven en gedateerd 1992.
706. (Sieraden) Lot
Lot horloges. Twee art deco periode ( zonder band )
901. (Speelgoed) Mobaco
Een lot met 4 bouw dozen van Mobaco Uitgave Jumbo Spellen.
674. (Curiosa) Art deco chocolade ketel
Koperen ketel met onderstel h 40 cm
903. (Speelgoed) Emergency cars
Een politie en brandweer auto. Beide in originele doos, uitvoering Shudo Japan.
507. (Curiosa) Verzilverde objecten
Divers, koffiepot h 22 cm, bak 8,5 cm x 13 cm, bestek, taartschep en borstel
628. (Curiosa) Spiegel met tinnen lijst
Butler spiegel doorsnede 41 cm
790. (Curiosa) kistje
Hout, vroeg 20e eeuw. Afm. 28x50x31 cm.
633. (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / Optische instrumenten
Divers lot. Kan niet verstuurd worden
9725 CT Groningen