Veiling: Veiling 23 sessie 2

(Curiosa) Spiegels

3 stuks

(Curiosa) Kaststel Boch

H max 37 cm

(Aziatica) Chinese vazen

3 vazen, h max 31 cm

(Curiosa) Lot w.o P. Regout

Lot divers max hoogte 13 cm. W.o. p. Regout Ruth & Boaz

(Speelgoed) Marionette poppen

Een lot van 4 hierbij een vosje.

(Aziatica) Twee Chinese vazen

2 vazen, H 45 cm. Een midden 20e eeuw en een ca. 1900 ( met chip )

(Etnografica) Maskers

Een Grieks masker van klei, H. 24 cm + een Mexicaans exemplaar met polychrome decoratie, gekocht ca. 1980, H. 26 cm.

(Curiosa) Art deco beeldje

Metaal op houten voetje.Hoogte 16 cm. Enige schade aan de verf.

(Etnografica) Masker

Bali. H 49 cm

(Curiosa) Servies

Tinnen theeservies met dienblad

(Speelgoed) Blikken sets

3 blikken landschapjes met daarop een treintje. Allen met opwind mechaniek.

(Curiosa) Klok

Klok hoogte 33 cm breedte 41 cm, cijferplaat beschadigd

(Kunst) Kunstwerken

Afm max 45x20 cm

(Klokken) Comptoise klok

Mark; Bladier. Lengte 42 cm. 19e eeuw

(Kunst) Borduurwerken

Afm. max 43x32 cm. 3 stuks

(Curiosa) Boekenplank

Boekenplank hoogte 65 cm breedte 35 cm

(Curiosa) Huisjes Goedewaagen

Huisjes Royal Goedewaagen 8 stuks

(Curiosa) Gouda plateel

Plateel lucifeerhouder en asbak, schenkkan h 16 cm en een bloempot

Kunst) Ets gesigneerd en genummerd

H.J. Bijsterveld, titel; ''Appelboom'' Maten: 36 bij 25 cm.

(Etnografica) Balinees masker

h. 25 cm

(Curiosa) Perzisch tapijt

ca. 100 cm lang

(Speelgoed) Kinderserviesje

2 stuks in bijhorende dozen, hierbij 2 gelakte dienbladen en een pop met badkuip.

(Curiosa) Olifanten Lak op hout.

H max 23 cm. Mogelijk India

(Speelgoed) WoWWee robot

Robot H 57 cm

(Curiosa) Perzisch tapijt

ca. 193 cm lang

9725 CT Groningen