Veiling: Veiling 23 sessie 2
736. (Curiosa) Lot w.o P. Regout
Lot divers max hoogte 13 cm. W.o. p. Regout Ruth & Boaz
915. (Speelgoed) Marionette poppen
Een lot van 4 hierbij een vosje.
593. (Aziatica) Twee Chinese vazen
2 vazen, H 45 cm. Een midden 20e eeuw en een ca. 1900 ( met chip )
770. (Etnografica) Maskers
Een Grieks masker van klei, H. 24 cm + een Mexicaans exemplaar met polychrome decoratie, gekocht ca. 1980, H. 26 cm.
530. (Curiosa) Vaas Gouda Prinsesenhof
Vaas, hoogte 30 cm Beschadigd bij de hals
502. (Curiosa) Art deco beeldje
Metaal op houten voetje.Hoogte 16 cm. Enige schade aan de verf.
916. (Speelgoed) Blikken sets
3 blikken landschapjes met daarop een treintje. Allen met opwind mechaniek.
726. (Curiosa) Klok
Klok hoogte 33 cm breedte 41 cm, cijferplaat beschadigd
750. (Klokken) Comptoise klok
Mark; Bladier. Lengte 42 cm. 19e eeuw
738. (Curiosa) Boekenplank
Boekenplank hoogte 65 cm breedte 35 cm
572. (Curiosa) Huisjes Goedewaagen
Huisjes Royal Goedewaagen 8 stuks
605. (Curiosa) Gouda plateel
Plateel lucifeerhouder en asbak, schenkkan h 16 cm en een bloempot
616. Kunst) Ets gesigneerd en genummerd
H.J. Bijsterveld, titel; ''Appelboom'' Maten: 36 bij 25 cm.
914. (Speelgoed) Kinderserviesje
2 stuks in bijhorende dozen, hierbij 2 gelakte dienbladen en een pop met badkuip.
641. (Curiosa) Olifanten Lak op hout.
H max 23 cm. Mogelijk India
9725 CT Groningen