Veiling: Veiling 23 sessie 2

784. (Curiosa) Spiegels

3 stuks

654. (Curiosa) Kaststel Boch

H max 37 cm

587. (Aziatica) Chinese vazen

3 vazen, h max 31 cm

736. (Curiosa) Lot w.o P. Regout

Lot divers max hoogte 13 cm. W.o. p. Regout Ruth & Boaz

915. (Speelgoed) Marionette poppen

Een lot van 4 hierbij een vosje.

593. (Aziatica) Twee Chinese vazen

2 vazen, H 45 cm. Een midden 20e eeuw en een ca. 1900 ( met chip )

770. (Etnografica) Maskers

Een Grieks masker van klei, H. 24 cm + een Mexicaans exemplaar met polychrome decoratie, gekocht ca. 1980, H. 26 cm.

530. (Curiosa) Vaas Gouda Prinsesenhof

Vaas, hoogte 30 cm Beschadigd bij de hals

502. (Curiosa) Art deco beeldje

Metaal op houten voetje.Hoogte 16 cm. Enige schade aan de verf.

761. (Etnografica) Masker

Bali. H 49 cm

916. (Speelgoed) Blikken sets

3 blikken landschapjes met daarop een treintje. Allen met opwind mechaniek.

726. (Curiosa) Klok

Klok hoogte 33 cm breedte 41 cm, cijferplaat beschadigd

715. (Kunst) Kunstwerken

Afm max 45x20 cm

750. (Klokken) Comptoise klok

Mark; Bladier. Lengte 42 cm. 19e eeuw

619. (Kunst) Borduurwerken

Afm. max 43x32 cm. 3 stuks

738. (Curiosa) Boekenplank

Boekenplank hoogte 65 cm breedte 35 cm

572. (Curiosa) Huisjes Goedewaagen

Huisjes Royal Goedewaagen 8 stuks

605. (Curiosa) Gouda plateel

Plateel lucifeerhouder en asbak, schenkkan h 16 cm en een bloempot

616. Kunst) Ets gesigneerd en genummerd

H.J. Bijsterveld, titel; ''Appelboom'' Maten: 36 bij 25 cm.

720. (Etnografica) Balinees masker

h. 25 cm

550. (Curiosa) Perzisch tapijt

ca. 100 cm lang

914. (Speelgoed) Kinderserviesje

2 stuks in bijhorende dozen, hierbij 2 gelakte dienbladen en een pop met badkuip.

641. (Curiosa) Olifanten Lak op hout.

H max 23 cm. Mogelijk India

943. (Speelgoed) WoWWee robot

Robot H 57 cm

549. (Curiosa) Perzisch tapijt

ca. 193 cm lang

9725 CT Groningen