Veiling: Veiling 23 sessie 2


Biedingen voor deze veiling zijn gesloten

Catalogus downloaden

576 - (Curiosa) Maastricht; borden

Drie borden, grootste bord doorsnede 25 cm

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

578 - (Curiosa) Lot

Twee bordjes 15 x12 cm en een kommetje h 8 cm

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

579 - (Curiosa) Lot

Twee borden Goedewaagen doorsnede 18 cm, badkuip, asbakje en vaasje

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

580 - (Curiosa) Keramieken Panters

Twee vormstukken van een panter h 11 cm

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

581 - (Curiosa) Ansichtkaart

Lot diverse ansichtkaarten

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

582 - (Curiosa) Spellen en inhoud verbanddoos

Spelletjes 4 stuks en inhoud verbanddoos

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

583 - (Aziatica) Lot Chinees porselein

Divers beschadigd. 18e 19e eeuw etc.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

584 - (Curiosa) Schoolkaart

Vrouwen in het verzet (ww2) Afm. beeld. 75x100 cm.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

585 - (Curiosa) Vitrinekastje

H 124 cm. Niet antiek

Bekijk kavel

€ 10 - € 10

586 - (Curiosa) Waterpomp

H 150 cm

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

587 - (Aziatica) Chinese vazen

3 vazen, h max 31 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

588 - (Curiosa) Schilderij van Groningen

Maten: 38 x 56 cm. Gesigneerd LH

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

589 - (Aziatica) Groot Chinees servies met hanen

Midden 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 100

590 - (Aziatica) Lampvoet

Inclusief kap. H. 63 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

591 - (Curiosa) Borden Maastricht en Delft

Borden 10 stuks, grootste bord doorsnede 26 cm. 19e eu 20e eeuw

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

592 - (Kunst) Poortershuisje Groningen

Grafiek,33 x 31 cm

Bekijk kavel

Kunst € 20 - € 40

593 - (Aziatica) Twee Chinese vazen

2 vazen, H 45 cm. Een midden 20e eeuw en een ca. 1900 ( met chip )

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

595 - (Kunst) Schilderij

Schilderij 2 stuks 26 x 20 cm/40 x 30 cm aquarel en een van stof

Bekijk kavel

Kunst € 20 - € 40

596 - (Meubels) Midden 20e eeuw

3 stuks

Bekijk kavel

Meubels € 20 - € 40

597 - (Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach

8 stuks, waaronder Mobach en Ravelli

Bekijk kavel

Keramiek € 20 - € 40

598 - (Curiosa) Hoek rek / kastje

H 55 cm. Eerste helft 20e eeuw

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

599 - (Curiosa) Boheems glas

Boheems glas, 6 glazen, karaf, beker en een wijnkoeler . Midden 20e eeuw

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

600 - (Sieraden) Drie horloges

Horloges 3 stuks, Lasita, Seiko and Jaques Lemans

Bekijk kavel

Sieraden € 20 - € 40

601 - (Meubels) J. A. Huizinga drie stoelen

J. A. Huizinga, Westersingel Groningen. 3 stoelen gemerkt met een plaatje aan de onderzijde.

Bekijk kavel

Meubels € 20 - € 40

602 - (Curiosa) Gouda plateel

Plateel dienblad 35,5 x 27 cm, vaasje en dekseldoosje

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Contact


Adres
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
Groningen

Telefoonnummer
050-5532122