Veiling: Veiling 23 sessie 2
925. (Speelgoed) Trein sets
Een lot met 2 trein sets compleet met locomotief en wagon Hierbij een auto garage met kunststof auto's.
918. (Speelgoed) helicopters
Een lot van 4 helicopters waarvan 1 met originele doos.
926. (Speelgoed) Lot
Een lotje speelgoed waaronder een aantal met popjes.
757. Houten masker Fillipijnen
Houten masker Fillipijnen, voor 1975.
579. (Curiosa) Lot
Twee borden Goedewaagen doorsnede 18 cm, badkuip, asbakje en vaasje
573. (Curiosa) Lot metalen objecten
Divers lot koper en tin. Kandelaar 2 stuks, kraantjespot, stoffer en blik, gieter en een strijkijzer
755. (Etnografica) Masker
Guatemala, ca. 1975. Hout. H. 81 cm.
762. (Etnografica) Masker
Zuid-Oost Azie, waarschijnlijk Indonesie. H 32 cm
602. (Curiosa) Gouda plateel
Plateel dienblad 35,5 x 27 cm, vaasje en dekseldoosje
600. (Sieraden) Drie horloges
Horloges 3 stuks, Lasita, Seiko and Jaques Lemans
533. (Antiek) Kris
Met madoura greep en houten schede met koperen overschede.
636. (Antiek) Delft Vaas en kom
18e eeuw. Hoogte vaas is 29 cm en de kom is 13, 5 cm breed. Diverse restauraties
775. (Meubels) Midcentury
Een stoel van Car Katwijk, ontwerp vermoedelijk Kho Liang Le, daarbij een kleine fiftiestafel en een andere midcentury stoel, met groene bekleding.
610. Kaart Selwerd Groningen
Kaartje van Selwerd te Groningen met vermoedelijke ligging van het voormalige Kasteel, 19e eeuw
749. (Antiek) Dekenkist 18e eeuw
Maten 124 bij 64 cm. Houtworm is dood.
9725 CT Groningen