Veiling: Veiling 23 sessie 2

576. (Curiosa) Maastricht; borden

Drie borden, grootste bord doorsnede 25 cm

578. (Curiosa) Lot

Twee bordjes 15 x12 cm en een kommetje h 8 cm

579. (Curiosa) Lot

Twee borden Goedewaagen doorsnede 18 cm, badkuip, asbakje en vaasje

580. (Curiosa) Keramieken Panters

Twee vormstukken van een panter h 11 cm

581. (Curiosa) Ansichtkaart

Lot diverse ansichtkaarten

582. (Curiosa) Spellen en inhoud verbanddoos

Spelletjes 4 stuks en inhoud verbanddoos

583. (Aziatica) Lot Chinees porselein

Divers beschadigd. 18e 19e eeuw etc.

584. (Curiosa) Schoolkaart

Vrouwen in het verzet (ww2) Afm. beeld. 75x100 cm.

585. (Curiosa) Vitrinekastje

H 124 cm. Niet antiek

586. (Curiosa) Waterpomp

H 150 cm

587. (Aziatica) Chinese vazen

3 vazen, h max 31 cm

588. (Curiosa) Schilderij van Groningen

Maten: 38 x 56 cm. Gesigneerd LH

589. (Aziatica) Groot Chinees servies met hanen

Midden 20e eeuw

590. (Aziatica) Lampvoet

Inclusief kap. H. 63 cm

591. (Curiosa) Borden Maastricht en Delft

Borden 10 stuks, grootste bord doorsnede 26 cm. 19e eu 20e eeuw

592. (Kunst) Poortershuisje Groningen

Grafiek,33 x 31 cm

593. (Aziatica) Twee Chinese vazen

2 vazen, H 45 cm. Een midden 20e eeuw en een ca. 1900 ( met chip )

595. (Kunst) Schilderij

Schilderij 2 stuks 26 x 20 cm/40 x 30 cm aquarel en een van stof

596. (Meubels) Midden 20e eeuw

3 stuks

597. (Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach

8 stuks, waaronder Mobach en Ravelli

598. (Curiosa) Hoek rek / kastje

H 55 cm. Eerste helft 20e eeuw

599. (Curiosa) Boheems glas

Boheems glas, 6 glazen, karaf, beker en een wijnkoeler . Midden 20e eeuw

600. (Sieraden) Drie horloges

Horloges 3 stuks, Lasita, Seiko and Jaques Lemans

601. (Meubels) J. A. Huizinga drie stoelen

J. A. Huizinga, Westersingel Groningen. 3 stoelen gemerkt met een plaatje aan de onderzijde.

602. (Curiosa) Gouda plateel

Plateel dienblad 35,5 x 27 cm, vaasje en dekseldoosje

9725 CT Groningen