Veiling: Veiling 23 sessie 2

788. (Curiosa) Art deco lampen

This item contains no English description.
See the Dutch description:

592. (Kunst) Poortershuisje Groningen

Grafiek,33 x 31 cm

942. (Speelgoed) Driewieler van hout

H 60 cm. Ca. 1960

782. (Meubels) J. A. Huizinga

2 vroege stoelen van J. A. Huizinga Groningen, Westersingel. Gemerkt met fabrieksplaatje aan de onderzijde.

571. (Aziatica) Chinese porseleinen Hanen

Hanen 2 stuks hoogte 31 cm

591. (Curiosa) Borden Maastricht en Delft

Borden 10 stuks, grootste bord doorsnede 26 cm. 19e eu 20e eeuw

668. (Curiosa) Verzilverd bestek

Divers

501. (Aziatica) Vier Chinese borden

18e eeuw. Allemaal met schade. Grootste bord is 25 cm breed.

778. (Etnografica)

Ogonimasker, Nigeria. Jonge mannen trekken bij oogstfeesten met dit masker door het dorp en krijgen daarvoor kleine geschenken. Ook gebruikt voor gerechtelijke beslissingen. H 30 cm

675. Glas in lood

Drie glas in lood raamdecoraties.

741. (Kunst) Een print

Afm 35x22 cm. 19e eeuw

569. (Curiosa) Huisjes Goedewaagen

Huisjes Royal Goedewaagen 5 stuks

509. (Aziatica) Divers lot

Divers; speelgoed eend, theepot h 13 cm,
6 x schoteltjes, 2 x theekopjes, schaaltje en een potje

504. (Curiosa) Gemberpot, Delft

Delft, naar Chinees voorbeeld. 20e eeuw. h 20 cm

678. (Curiosa) Bord Princes Inrene en een kom van max Verboekte

Bord doorsnede 27 cm. Bord niet gemerkt, mogelijk Porceleyne fles.

638. (Curiosa) Boekensteunen

2 stuks, H 17 cm

608. (Curiosa) Lot tin e.d.

Lot tin dienblad, wijnkaraf en twee schalen

681. (Curiosa) Boekenweek geschenken

Boekenweek geschenken 36 stuks, oudste boek 1947 in goede staat

743. (Klokken) Staartklok

Totale lengte 113 cm . 20e eeuw

601. (Meubels) J. A. Huizinga drie stoelen

J. A. Huizinga, Westersingel Groningen. 3 stoelen gemerkt met een plaatje aan de onderzijde.

938. (Speelgoed) blikken vliegtuigen

4 stuks hierbij een helicopter.

754. (Etnografica) Masker

Tanzania, H. 29 cm.

906. (Speelgoed) Country horse cart

Een likken speelgoed paarden kar met koetsier. In originele doos.

613. (Ceramics) Dutch pottery

Maastricht bord ( 28 cm breed ),Mobach Utrecht ( hoogte 10, 5 cm), Jan van Stolk kom and two others. 5 stuks

620. (Glas) Paperweights

H 29 cm. 19e eeuw. Een gelijmd

9725 CT Groningen