Veiling: Veiling 23 sessie 2
673. (Curiosa) Huisjes Goedewaagen
Huisjes Royaal Goedewaagen 9 stuks
662. (Curiosa) Maastricht aardewerk
H 8 cm. Dragon. 19e eeuw
622. (Kunst) Offset print
Draagt signatuur H. W. Mesdag. Afm. 32x45 cm
563. (Curiosa) Kubistisch kunstwerk
H 40 cm. Onbekende maker.
679. (Curiosa) Lot
Brushwasher ( 27, 5 cm ) en een bord 18e eeuw. Allebei met schade
514. (Curiosa) Reclame Holland / Amerikan linie
Maten: 55 bij 28 cm, 20e eeuw
584. (Curiosa) Schoolkaart
Vrouwen in het verzet (ww2) Afm. beeld. 75x100 cm.
791. (Kunst) Schilderij
Olieverf op paneel. Gelijst. Stadsgezicht met water en een kerk. Afm. 31x23 cm
760. (Etnografica) Masker Bali
Balansmasker (Ying/Yang). H. 19 cm
537. (Antiek) Dienblad met glazen
Allen ca 1900. L dienblad 45 cm.
574. (Curiosa) Speculaasplank
Speculaasplank 49 x 31 cm. Eerste helft 20e eeuw
548. (Curiosa) Vier Perzisch tapijten
Langste 130 cm en de kleinen rond de 60 cm. Handgeknoopt
766. (Etnografica) Houten beeld.
2 figuren aan een ketting. H. 24 cm.
656. (Keramiek) Plateel
H max 13 cm. Een van Willem Stuurman voor Zenith
528. (Kunst) Johan Polet
Houtsnede's op Japans papier, Dans 22x23 cm en Apocalyps 23x21,5 cm. Hierbij een houtsnede van AJ Grootens.
599. (Curiosa) Boheems glas
Boheems glas, 6 glazen, karaf, beker en een wijnkoeler . Midden 20e eeuw
729. (Kunst) Tekening van een dame
Afm 23x21 cm. Eerste helft 20e eeuw
523. (Aziatica) Japans bord
Een chip en een haarlijn. Bord is 27, 5 cm breed. Ca. 1900
910. (Speelgode) Karmanghia
Volkswagen met tekst op de buitenzijde van de auto, hierbij een Porsche 911 Uitgave Joustra France.
9725 CT Groningen