Veiling: Veiling 23 sessie 2

(Antiek) Dekenkist 18e eeuw

Maten 124 bij 64 cm. Houtworm is dood.

(Kunst) Schildering landschap

Afm 13x30 cm. Mogelijk Gottfried Van Pelt

(Curiosa) Huisjes Goedewaagen

Huisjes Royaal Goedewaagen 9 stuks

(Curiosa) Twee pompen

Messing. 20e eeuw

(Curiosa) spiegel

In houten lijst. Afm. 145x85x11 cm.

(Curiosa) Maastricht aardewerk

H 8 cm. Dragon. 19e eeuw

(Kunst) Offset print

Draagt signatuur H. W. Mesdag. Afm. 32x45 cm

(Curiosa) Kubistisch kunstwerk

H 40 cm. Onbekende maker.

(Curiosa) Lot

Brushwasher ( 27, 5 cm ) en een bord 18e eeuw. Allebei met schade

(Curiosa) Reclame Holland / Amerikan linie

Maten: 55 bij 28 cm, 20e eeuw

(Curiosa) Schoolkaart

Vrouwen in het verzet (ww2) Afm. beeld. 75x100 cm.

(Kunst) Schilderij

Olieverf op paneel. Gelijst. Stadsgezicht met water en een kerk. Afm. 31x23 cm

(Etnografica) Masker Bali

Balansmasker (Ying/Yang). H. 19 cm

(Antiek) Dienblad met glazen

Allen ca 1900. L dienblad 45 cm.

(Curiosa) Speculaasplank

Speculaasplank 49 x 31 cm. Eerste helft 20e eeuw

(Curiosa) Vier Perzisch tapijten

Langste 130 cm en de kleinen rond de 60 cm. Handgeknoopt

(Etnografica) Houten beeld.

2 figuren aan een ketting. H. 24 cm.

(Keramiek) Plateel

H max 13 cm. Een van Willem Stuurman voor Zenith

(Kunst) Johan Polet

Houtsnede's op Japans papier, Dans 22x23 cm en Apocalyps 23x21,5 cm. Hierbij een houtsnede van AJ Grootens.

(Curiosa) Boheems glas

Boheems glas, 6 glazen, karaf, beker en een wijnkoeler . Midden 20e eeuw

(Curiosa) Medailles / onderscheiding

Lot medailles

(Kunst) Aquarel Willem Witjens

Afm 23x36 cm. Ca. 1950

Kompas in blik.

Kompas in blik.

(Kunst) Tekening van een dame

Afm 23x21 cm. Eerste helft 20e eeuw

(Curiosa) Perzisch tapijt

ca. 193 cm lang

9725 CT Groningen