Veiling: Veiling 23 sessie 2
552. (Curiosa) Perzisch tapijten en een kussen
Kussen ca. 55 cm . Langste taijt ca. 80 cm. Kussen met wat herstelling
580. (Curiosa) Keramieken Panters
Twee vormstukken van een panter h 11 cm
930. (Speelgoed) Dieren
Een lot met 12 blikken dieren, diverse fabrikanten.
637. (Curiosa) Korff cacao en twee anderen
eerste helft 20e eeuw
941. (Speelgoed) Mamod stoom auto
Speelgoed auto op stoom hoogte 15 cm breedte 40 cm
561. Servies op dienblad
Tinnen theeservies met Hindeloopen beschilderd houten dienblad, midden 20e eeuw.
734. Schilderij, C. Marin
Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Marin.
758. Masker Kameroen
Gebruikt bij festiviteiten om de doden te eren.
764. (Aziatica) Boeddha hoofd op standr
Hoogte met voet 24 cm. Hout met goudverf. Tibet / Nepal. Tweede helft 20e eeuw
700. (Kunst) Drie miniature portretten
Afm. max 15x12 cm. 20e eeuw
768. (Etnografica) Idoma Masker
Een houten idoma Masker, Nigeria, met zwart-witte decoratie. H. 28 cm.
765. (Etnografica) Masker
Pende Masker, Congo. Gebruikt bij initiatiefeesten, jacht- en oogstfeesten, Het dient om de vruchtbaarheid en het welzijn van het volk te verzekeren. H 23 cm
9725 CT Groningen