Veiling: Veiling 23 sessie 2

(Etnografica) Masker

Indonesie. Masker met openslaande kaken. Polychroom gedecoreerd. H 36 cm

(Antiek) Set

Dienblaadje met 2 dekselpotten, ringen stander en een zeepschaaltje. Allen gedecoreerd met flora. L blad 30 cm.

(Speelgoed) Muziekdoosjes

Een lot met 6 en trommel en een bromtol.

(Curiosa) Medailles en onderscheidingen Wo. Ridderorde

Lot medailles en onderscheidingen ( tevens ridderorde )

(Curiosa) Fotografie

Ingelijste portretten, 38 x 29 cm. Mogelijk uit Groningen

(Curiosa) Messen

Messen 8 stuks max 28 cm

(Curiosa) Tonnen

H 45 cm. 19e eeuw

(Etnografica) Sculptuur

Een fijn gesneden Afrikaanse houten sculptuur.

(Curiosa) lot divers

kaststel etc. See pictures

(Curiosa) Perzisch tapijten en een kussen

Kussen ca. 55 cm . Langste taijt ca. 80 cm. Kussen met wat herstelling

(Curiosa) Keramieken Panters

Twee vormstukken van een panter h 11 cm

(Speelgoed) Dieren

Een lot met 12 blikken dieren, diverse fabrikanten.

(Curiosa) Korff cacao en twee anderen

eerste helft 20e eeuw

(Speelgoed) Mamod stoom auto

Speelgoed auto op stoom hoogte 15 cm breedte 40 cm

9725 CT Groningen