Veiling: Veiling 23 sessie 2
645. (Kunst) Tekening Wim Engelse
34x29 cm. Grappige oude vrouw
799. (Porselein) een lot
Een set serveerschalen, dekschalen, borden etc.
713. (Kunst) Olieverf op paneel
Afm 23x34 cm. Niet gesigneerd
635. (Aziatica) Houten beeld van een geleerde
China, ca. 1950. Hoogte 34 cm. Enige droogtescheurtjes en de hoed moet weer gelijmd worden op het hoofd..
940. (Speelgoed) Trein en vrachtwagen
Houten trein met 3 wagentjes l 52 cm h 12 cm. Vrachtwagen l 14 cm h 6 cm . ca. 1950
618. (Curiosa) Donald Duck, Rubber
Met merk van Walt Disney aan onderzijde. H. 29 cm
714. (Kunst) Olieverf op doek
Afm 39x59 cm. Onduidelijk gesigneerd
781. (Meubels) J. A. Huizinga
2 vroege stoelen J.A. Huizinga Westersingel, gemerkt met plaatje aan onderzijde
789. (Tribal art) Afrikaans Ebbenhouten figuur van jezus.
H 70 cm
701. Schilderij
733. (Curiosa) Japans Imari en een Chinees e
Lot divers, twee kommetjes, lampenvoet, ei en een bord doorsnede 24,5 cm
614. (Aardewerk) Teadrinker serviesdeel P.Regout
Servies Maastricht ; schalen 2 x breedte 26 cm, schaal breedte 35 cm, borden 12 breedte 20 cm en een botervloot
527. (Curiosa) Barbie met toebehoren
Inclusief enige boekjes in een originele kist
617. (Curiosa) Boeken over voornamelijk Indonesië
Diverse boeken
597. (Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach
8 stuks, waaronder Mobach en Ravelli
717. (Kunst) Schildering Bob Tenge
Afm 30x22 cm. Gedateerd '72
936. (Speelgoed) Auto's
Een lot van 7 stuks hierbij een blikken kar.
935. (Speelgoed) Emmers
Een lot met 4 diverse zandbak emmers met kinder decoraties, hierbij een aantal andere items waaronder 4 gelithografeerde schepjes.
522. (Curiosa) Wooden objects
Beeldje hout h 24 cm, boekensteun en een trommel
9725 CT Groningen