Veiling: Veiling 23 sessie 2

645. (Kunst) Tekening Wim Engelse

34x29 cm. Grappige oude vrouw

799. (Porselein) een lot

Een set serveerschalen, dekschalen, borden etc.

713. (Kunst) Olieverf op paneel

Afm 23x34 cm. Niet gesigneerd

735. (Kunst) Schilderij

Afm 30x75 cm

635. (Aziatica) Houten beeld van een geleerde

China, ca. 1950. Hoogte 34 cm. Enige droogtescheurtjes en de hoed moet weer gelijmd worden op het hoofd..

940. (Speelgoed) Trein en vrachtwagen

Houten trein met 3 wagentjes l 52 cm h 12 cm. Vrachtwagen l 14 cm h 6 cm . ca. 1950

618. (Curiosa) Donald Duck, Rubber

Met merk van Walt Disney aan onderzijde. H. 29 cm

714. (Kunst) Olieverf op doek

Afm 39x59 cm. Onduidelijk gesigneerd

781. (Meubels) J. A. Huizinga

2 vroege stoelen J.A. Huizinga Westersingel, gemerkt met plaatje aan onderzijde

727. (Curiosa) Tafelklok

644. (Curiosa) Tegels en dienbladen

Tegels 19e eeuw

701. Schilderij

566. (Curiosa) Blad muziek

Gevarieerd lot

739. (Kunst) Kunstwerk

Afm 27x39 cm. Gesigneerd

733. (Curiosa) Japans Imari en een Chinees e

Lot divers, twee kommetjes, lampenvoet, ei en een bord doorsnede 24,5 cm

614. (Aardewerk) Teadrinker serviesdeel P.Regout

Servies Maastricht ; schalen 2 x breedte 26 cm, schaal breedte 35 cm, borden 12 breedte 20 cm en een botervloot

527. (Curiosa) Barbie met toebehoren

Inclusief enige boekjes in een originele kist

786. (Antiek) Mechelse kast

Maten: 220 bij 88 cm. 19e eeuw

617. (Curiosa) Boeken over voornamelijk Indonesië

Diverse boeken

597. (Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach

8 stuks, waaronder Mobach en Ravelli

717. (Kunst) Schildering Bob Tenge

Afm 30x22 cm. Gedateerd '72

936. (Speelgoed) Auto's

Een lot van 7 stuks hierbij een blikken kar.

935. (Speelgoed) Emmers

Een lot met 4 diverse zandbak emmers met kinder decoraties, hierbij een aantal andere items waaronder 4 gelithografeerde schepjes.

522. (Curiosa) Wooden objects

Beeldje hout h 24 cm, boekensteun en een trommel

9725 CT Groningen