Veiling: Veiling 23 sessie 2

781. (Meubels) J. A. Huizinga

2 vroege stoelen J.A. Huizinga Westersingel, gemerkt met plaatje aan onderzijde

782. (Meubels) J. A. Huizinga

2 vroege stoelen van J. A. Huizinga Groningen, Westersingel. Gemerkt met fabrieksplaatje aan de onderzijde.

783. (Keramiek) Bord Wächtersbach

midden 20e eeuw, Duitsland. 29, 5 cm doorsnee.

784. (Curiosa) Spiegels

3 stuks

785. (Antiek) Secretaire Notenhout fineer

19e eeuw. Maten 126 bij 129 cm.

786. (Antiek) Mechelse kast

Maten: 220 bij 88 cm. 19e eeuw

787. (Meubelen) Huizinga buro stoel

Ca. 1900

788. (Curiosa) Art deco lampen

This item contains no English description.
See the Dutch description:

790. (Curiosa) kistje

Hout, vroeg 20e eeuw. Afm. 28x50x31 cm.

791. (Kunst) Schilderij

Olieverf op paneel. Gelijst. Stadsgezicht met water en een kerk. Afm. 31x23 cm

792. (Curiosa) spiegel

In houten lijst. Afm. 145x85x11 cm.

793. (Meubilair) eiken tafeltje

Ronde eiken tafel met ornament in de zijkanten, 69x60 cm

794. (Curiosa) Gipsen beelden

3 stuks. H. 61cm (2x); 68 xm (1x)

795. (Antiek) Schooltafel

ca. 1900

796. (Curiosa) Salon tafeltje

20e eeuw

797. (Curiosa) Hangoor tafel

20e eeuw

798. (Antiek) 18e eeuwse stoelen

Redelijke conditie

799. (Porselein) een lot

Een set serveerschalen, dekschalen, borden etc.

900. (Speelgoed) Oldtimers

Een lot van 3 blikken speelgoed oldtimers Met een plastic bodem. Made in Japan met frictie mechaniek. L 19 cm.

901. (Speelgoed) Mobaco

Een lot met 4 bouw dozen van Mobaco Uitgave Jumbo Spellen.

902. (Speelgoed) Cartoon dog

+ Cat catching the ball, Animal family en een kikker. Allen in originele doos.

903. (Speelgoed) Emergency cars

Een politie en brandweer auto. Beide in originele doos, uitvoering Shudo Japan.

904. (Speelgoed) Trein sets

Een lotr van 3 stuks in originele doos.

905. (Speelgoed) Pick up trucks

Een lot van 2 stuks beide met originele doos.

9725 CT Groningen