Veiling: Veiling 31 sessie 1

26. Lot divers plateel, Goedewaagen

Lot Koninklijk Goedewaagen plateel. Bestaande uit een vaas, bord en drie onderzettertjes, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

27. Wandbord Wanli stijl

Wandbord Wanli stijl. Mosa Maastricht, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

28. Ivora wandborden "Vrede"

Twee verschillende Ivora polychroom beschilderde wandborden, gemaakt ter ere van de vrede. Uitgave C. Fortmann Den Haag, circa 1920

Verkocht voor: € 160

Prijsindicatie: € 80 - € 160

29. Sportplaatjes

Diverse sportplaatjes, voornamelijk voetbal.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 20 - € 40

30. Emaillebord JG Tabak

Emaille reclamebord J.G. Tabak. Jan Gruno tabaksfabrikant te Groningen, circa 1950.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 60 - € 90

31. Wandbord, Gouda Zuid-Holland

Groot wandbord Zuid-Holland, Gouda, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

32. Divers lot plateel

Divers lot plateel, drie van Plateelbakkerij Zuid-Holland en een Plateelbakkerij Schoonhoven. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 80

33. Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland

Drie verschillende plateel vazen, een vaas van plateelbakkerij La Céramique Montoise België en twee vazen van plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 80

34. Beschuitbussen Fabeltjeskrant

Vijf beschuitbussen met afbeeldingen van fabeltjeskrant, M.M. Chanowski Productions 1969.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 20 - € 40

35. Portretten

Twee ingelijste portretten, 1906.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 20 - € 40

36. Vogelkooi

Messing vogelkooi met twee opgezette vogels, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 80

37. Divers lot lijstwerk

Divers lot lijstwerk waaronder een ingelijste tegel.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 20 - € 40

38. Asbakken en inktpot, Arnhem Holland en Gouda Zuid-Holland

Twee plateel asbakken en een inktpot, circa 1930.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

39. Serveerschaal met zilveren hengsel

Beschilderde opaline schaal met zilveren hengsel, circa 1920.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 80

40. Hanglamp

Zeskantige koper met geslepen glas hanglamp. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

41. Horloge Favre-Leuba Geneve

Vintage heren horloge Favre-Leuba Geneve.

Verkocht voor: € 100

Prijsindicatie: € 80 - € 160

42. Horloge Pontiac

Vintage heren horloge Pontiac Simpatico.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 80 - € 160

43. Horloges

Drie verschillende merken horloges.

Prijsindicatie: € 5

44. Horloges

Zes verschillende merken horloges, waaronder een Junghans.

Prijsindicatie: € 5

45. Divers lot

Divers lot met een Russisch lakdoosje en vier Japanse maskers in een doosje.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 20 - € 40

46. Bijbel en portemonnee met gouden sloten

Bijbel met leren kaft en gouden slot uit 1884, hierbij een portemonnee met gouden slot.

Verkocht voor: € 140

Prijsindicatie: € 80 - € 140

47. Vrouw, Meissen beeld

Meissen porseleinen beeld van een vrouw, model F31. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.

Verkocht voor: € 180

Prijsindicatie: € 200 - € 300

48. Koffie-en thee servies August Warnecke

Koffie-en theeservies waaronder serveerborden, melkkannen, suikerpot, kom en gebaksbordjes. August Warnecke handgeschilderd decor China Purpur. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 80

Prijsindicatie: € 80 - € 160

49. Aardewerk bowl pot, Duitsland

Aardewerk bowl pot met druiventrossen decoratie. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 20 - € 40

50. Zilveren beurs en mosterdpotje, Nederland/Duitsland

Zilveren beurs en mosterdpotje, Nederland en Duitsland, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 80

9725 CT Groningen