Veiling: Veiling 33 sessie 2

417. Imari theepot, China, Kangxi periode

Imari theepot, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

449. Theekopjes, Japan

De "oosterse theekopjes der twaalf bloemen van het jaar", ontworpen door Kinuko Yamabe. Uitgegeven door Franklin Mint, Japan, 1981.

632. Zilver en o.a. jade, ring, armband en oorbellen

Zilver en o.a. jade. Een lot van drie stuks: ring, armband en oorbellen. Midden 20e eeuw. A. Ring met groene steen en markasieten, gemerkt: Sterling (slecht leesbaar). B. Armband met Chinese tekens en jade, gemerkt: 925, ZI en andere merken. C. Oorbellen met groene steen en markasieten, gemerkt: ZI (925/1000). Manco: drie x markasieten en twee x pousetten.

508. Schilderij, Jose Noja Ortega

Schilderij, portret van een clown, olieverf op doek. Jose Noja Ortega 1966, rechtsonder gesigneerd.

545. Tekening, Jan Bogaerts

Tekening, gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd Jan Bogaerts. Johannes Jacobus Maria (Jan) Bogaerts ('s-Hertogenbosch, 6 juli 1878 - Wassenaar, 2 november 1962) was leerling aan de Academie in Den Bosch en studeerde aan de Koninklijke Academie in Antwerpen tot 1903. Jan Bogaerts was lid van de kunstenaarsverenigingen Pulchri Studio en Sint Lucas.

559. Schilderij, Moolhuizen

Schilderi, olieverf op doek, Jan Jurien Moolhuizen (1900-1982). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

542. Schilderij, C. Koppenol

Schilderij, moeder met kind, olieverf op paneel, Cornelis Koppenol (1865-1946). Rechtsonder gesigneerd. Circa 1930.

507. Schilderij, Pit van Loo

Schilderij, strand bij Ameland, olieverf op board. Pieter (Pit) van Loo (Winsum, 18 april 1905 - Haren, 25 juni 1991) was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd.

416. Imari theepot, China, Kangxi periode

816. Decoratieve beelden man en vrouw, Afrika

Twee decoratieve spekstenen beelden van een man en een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

450. Bronzen beeld

Bronzen beeld van een fluitspeler, Thailand. Eind 20e eeuw.

704. Pop

Pop op standaard, circa 1930.

579. Schilderij, Jan Bakker

Schilderij, olieverf op doek, Jan Bakker (1879- 1944). Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

707. Pop

Pop, op het achterhoofd gemerkt. Circa 1920.

629. Goud en o.a. diamant, hanger met parelmoer, diamant en gekleurde stenen

Goud en o.a. diamant. Een hanger met parelmoer, twee diamanten (in totaal: 2 x 0.05=0.10 ct) en drie gekleurde stenen. 2e helft 20e eeuw. Gemerkt: Nederlands goudmerk Tulp 750 (18k).

463. Borden, China, Chienlung periode

Borden met tuindecoratie, China, 18e eeuw, Chienlung periode.

451. Jardiniere op piedestal, Japan

Jardiniere op piedestal, Japan, eerste helft 20e eeuw.

561. Schilderij, Jaques Klein

Schilderij, landschap, olieverf op doek, Jaques Klein. Rechtsonder gesigneerd, uit de jaren 50.

721. Treinenmodellen

Zestien treinmodellen.

650. Lot zilver bestek

505. Schilderij, Piet Bouter

Schilderij, landschap met koeien, olieverf op doek. Pieter Adrianus Bouter (1887-1968). Rechtsonder gesigneerd.

586. Kamerscherm, Ben Walrecht

Kamerscherm, Ben Walrecht (Groningen 1911-1980 Hilversum). Ben Walrecht was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Het kamerscherm is in 1976 gemaakt voor de inbrenger. Provenance: een brief met de ontstaansgeschiedenis en de relatie met Ben Walrecht. Kopie van deze handgeschreven brief wordt bijgeleverd.

9725 CT Groningen