Veiling: Veiling 33 sessie 2

811. Volks aardewerk kan, Suriname

Volks aardewerk kan uit Suriname, begin 20e eeuw.

409. Bronzen vaas, Japan

Bronzen vaas met florale motieven, Japanse Art Deco, circa 1900.

425. Famille rose pijpvazen, China

Twee Chinese Kanton famille rose pijpvazen, 19e eeuw.

531. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek,

496. Aquarel, Jan Weinand de Jonge

Aquarel Prinsentuin Groningen. Uit nalatenschap van de kunstenaar, onduidelijk gesigneerd.

722. Treinenmodellen

Zestien treinnmodellen.

648. Goud en zilver, cakevork en dasspelden

Goud en zilver. Lot van drie stuks: Een cakevork en twee dasspelden waarvan 1 van goud (14k). Midden 20e eeuw. A. cakevork op de steel 'melkmeisje', gemerkt: Nederlandse merken voor 835 zilver. B. Zilveren dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt. C. Gouden dasspeld voorstelling van twee ankers, gemerkt.

568. Litho, Théophile Alexandre Steinlen

Litho, Concert du Conservatoire, van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Gedrukt in 1916.

647. Lot zilver

Divers lot zilver waaronder een asbak en een gebaksvork.

560. Schilderij

479. Houtsnede, Japan

Josai Kunitera.

465. Wandkleed

Ingelijst wandkleed, geweven Koran vers, eind 20e eeuw.

598. Tekening

Tekening van een Belgisch trekpaard. Rechtsonder gesigneerd met initialen G.H.B. Midden 20e eeuw.

535. Schilderij, De Smit

Schilderij van een volle maan met een schittering in het water. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd De Smit. Halverwege 20e eeuw.

714. Pop

Pop gemerkt op het achterhoofd. Circa 1930.

630. Zilver en o.a. markasiet, broche en een paar oorbellen met markasieten

Zilver en markasiet. Een lot van twee stuks: broche en een paar oorbellen met markasieten, midden 20e eeuw. A. Een broche in de vorm van een pauw met markasieten (vier manco), gemerkt: 835. B. een paar oorbellen met markasieten en cultivé parel, gemerkt: 935.

478. Houtsnede, Japan

Kyonaga Shunga prent, Japan

580. Schilderij, Gijsbert Martens

Schilderij, olieverf op paneel, Gijsbert Martens (1863-1942). Opleiding Academie Minerva Groningen. Maritieme schilder en vader van George Martens.

581. Grafische druk, Betty Scheer

Grafische druk, De lunch 2002, Betty Scheer, nummer 27/70. Linksonder gesigneerd.

572. Sjabloondruk met monografie, Nicole Montagne

Sjabloondruk, Anna Achmatova met bloem, van Nicole Montagne (1961), oplagenummer 29/60. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000.

574. Zeefdruk, Willem van Hest

Zeefdruk, De Hef Rotterdam 1993, Willem van Hest (1953-), nummer 55/200. Rechtsonder gesigneerd.

700. Porseleinen pop

Replica Heubach porseleinen pop.

536. Schilderij

Schilderij van een stadsgezicht, olieverfschilderij op board. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

523. Schilderij, Charles Leickert

Schilderij, olieverf op paneel. Charles Henri Joseph Leickert (Brussel, 22 september 1816 — Mainz, 5 december 1907) was een Belgische kunstschilder, gespecialiseerd in Hollandse landschappen en stadsgezichten. Linksonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.

439. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

9725 CT Groningen