Veiling: Veiling 33 sessie 2

501. Pendanten, G. van Dommersen

Pendanten, waterverf op paneel achter glas. Zeegezicht met boten. Linksonder gesigneerd G. v. Dommersen. 19e eeuw.

Verkocht voor: € 140

Prijsindicatie: € 200 - € 300

502. Schilderij, P.P. Schiedges

Schilderij, landschap met molens, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd P.P. Schiedges. Circa 1900.

Verkocht voor: € 200

Prijsindicatie: € 280 - € 400

503. Schilderij

Schilderij, handelsgezelschap, olieverf op doek, anoniem. 19e eeuw.

Verkocht voor: € 200

Prijsindicatie: € 320 - € 500

504. Schilderij

Schilderij, drinkend kaartspelers gezelschap, olieverf op doek, anoniem. 19e eeuw.

Verkocht voor: € 160

Prijsindicatie: € 320 - € 500

505. Schilderij, Piet Bouter

Schilderij, landschap met koeien, olieverf op doek. Pieter Adrianus Bouter (1887-1968). Rechtsonder gesigneerd.

Verkocht voor: € 160

Prijsindicatie: € 180 - € 240

506. Schilderij, Stanislaus Kalckreuth

Schilderij, olieverf op doek. Stanislaus Friedrich Ludwig Graf von Kalckreuth (25 december 1820, Kozmin- 25 november 1894, Munchen). Berglandschap met kerk, linksonder gesigneerd en gedateerd Kalckreuth 1858.

Prijsindicatie: € 600 - € 1200

507. Schilderij, Pit van Loo

Schilderij, strand bij Ameland, olieverf op board. Pieter (Pit) van Loo (Winsum, 18 april 1905 - Haren, 25 juni 1991) was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd.

Verkocht voor: € 180

Prijsindicatie: € 200 - € 300

508. Schilderij, Jose Noja Ortega

Schilderij, portret van een clown, olieverf op doek. Jose Noja Ortega 1966, rechtsonder gesigneerd.

Prijsindicatie: € 160 - € 280

509. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 8-12 1906.

Verkocht voor: € 100

Prijsindicatie: € 200 - € 300

510. Schilderij, Ben Walrecht

Schilderij Paterswoldsemeer, olieverf op doek. Ben Walrecht (Groningen 1911-1980 Hilversum). Ben Walrecht was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 1800 - € 2800

511. Schilderij

Schilderij, zeilboten op Zuiderzee, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd, circa 1920.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 120 - € 240

512. Schilderij, Wonink

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Wonink, circa 1970.

Prijsindicatie: € 300 - € 600

513. Zeefdruk, Jan van der Zee

Zeefdruk , Jan van der Zee (1898-1988). Van der Zee was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1968.

Verkocht voor: € 80

Prijsindicatie: € 100 - € 200

514. Tekening, Vivian Westerman

Tekening, portret, Vivian Westerman New Orleans. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.

Prijsindicatie: € 80 - € 160

515. Schilderij

Schilderij, berglandschap, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 200

Prijsindicatie: € 200 - € 300

516. Schilderij, Matthijs Schreuder

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek, Matthijs Schreuder (1893-1980). Matthijs Hendrik Theo Schreuder, schilder van de Leidse School, opleiding Vrije Academie Den Haag. Kleurrijk schilderij van bloemstilleven met blauw flesje, linksonder gesigneerd, uit de jaren 60.

Verkocht voor: € 80

Prijsindicatie: € 160 - € 240

517. Grafische druk, Jenny Johanna Dalenoord

Linoleumsnede "Fire in the wood". Met potlood gesigneerd en gedateerd J. Dalenoord 1952. Jenny Johanna (Jenny) Dalenoord (Cirebon, 17 juni 1918 – Soest, 25 oktober 2013) was een Nederlands illustratrice, grafisch ontwerpster en aquarelliste.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 80 - € 160

518. Schilderij, Chris de Bruijn

Schilderij, bloemenmarkt Amsterdam, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd Chris de Bruijn (1901-1974).

Verkocht voor: € 90

Prijsindicatie: € 160 - € 280

519. Schilderij, Wim van Norden

Schilderij, olieverf op doek. Wim van Norden (1883-1978). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 80 - € 160

520. Grafische druk, Wassily Kandinsky

Postume druk Wassily Kandinsky, uit de jaren 60.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 80

521. Grafische druk, Wassily Kandinsky

Wassily Kandinsky, postume druk, jaren 60.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 80

522. Potloodtekening, Pit van Loo

Potloodtekening van het drop Wons, Pit van Loo, jaren 70. Pieter (Pit) van Loo (Winsum, 18 april 1905 - Haren, 25 juni 1991) was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 40 - € 80

523. Schilderij, Charles Leickert

Schilderij, olieverf op paneel. Charles Henri Joseph Leickert (Brussel, 22 september 1816 — Mainz, 5 december 1907) was een Belgische kunstschilder, gespecialiseerd in Hollandse landschappen en stadsgezichten. Linksonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 7000 - € 9000

524. Schilderij, L.P. Versteeg

Schilderij, landschap, olieverf op doek. Leonard Pieter Versteeg (1901-1993).

Prijsindicatie: € 60 - € 120

525. Schilderij, W.B. van Marle

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek. Willem Barend van Marle (1909-1988), rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1933.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 120

9725 CT Groningen