Veiling: Veiling 33 sessie 2

435. Gravures, Thomas Allom

Twee ingelijste, met de hand ingekleurde, gravures uit China Illustrated by Thomas Allom. Circa 1850.

651. Zilver en divers, Lodewijk de 15e reisnécessaire doos, rond 1800

Zilver en divers, Lodewijk de 15e reisnécessaire doos, rond 1800. Uiterst zeldzaam object compleet met divers gereedschap. Gemerkt: L M (vermoedelijk Frans, eind 18e eeuw) en 'V': Nederlands, belasting teken voor 'vreemd' (lees: buitenlands zilver) zilver. Dit teken werd gebruikt van 1814 - 1831. Sluit goed.

553. Ets, Christian Wilhelm Ernst Dietrich 1761

Ets in eiken lijst (19e eeuw) van Christian Wilhelm Ernst Dietrich, gesigneerd D. 1761.

594. Schilderij

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op board. Gesigneerd Lorjou.

804. Hout, Makonde 'levensboom', Zuid-Tanzania Afrika

Houten Makonde 'levensboom', 2e helft 20e eeuw. Zuid-Tanzania Afrika.

800. Brons, Ashanti beeldjes, Ghana Afrika

Brons, een lot van zes stuks Ashanti beeldjes, 2e helft 20e eeuw. Ghana Afrika.

430. Kop-en-schotels, China, Kangxi revival

Zes Kop en schotels, China, 19e eeuw, Kangxi revival.

562. Tekening, Scheffers

Tekening, Scheffers. Tweede helft 20e eeuw.

504. Schilderij

Schilderij, drinkend kaartspelers gezelschap, olieverf op doek, anoniem. 19e eeuw.

533. Schilderij J. Ritsema

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd J. Ritsema 2009.

534. Schilderij, W. Carbin

Schilderij, olieverf op doek. Wilhelmine (Mien) Carbin-Gips (1897-1975). Links onder gesigneerd en gedateerd 1946.

517. Grafische druk, Jenny Johanna Dalenoord

Linoleumsnede "Fire in the wood". Met potlood gesigneerd en gedateerd J. Dalenoord 1952. Jenny Johanna (Jenny) Dalenoord (Cirebon, 17 juni 1918 – Soest, 25 oktober 2013) was een Nederlands illustratrice, grafisch ontwerpster en aquarelliste.

701. Poppenstoelen

Drie ballonrug poppenstoelen, eerste helft 20e eeuw.

414. Melkkan, Amsterdams bont, Kangxi periode

Melkkan, Amsterdams bont, China, Kangxi periode. Gedecoreerd Chinees porselein met bloemenmand en florale motieven, begin 18e eeuw.

431. Gravures, Thomas Allon

805. Ebbenhout, beeld van de Makonde stam, Zuid-Tanzania Afrika

Ebbenhout, beeld van de Makonde stam, Zuid-Tanzania Afrika.

589. Potloodtekening

Potloodtekening van een kind. Rechtsonder gesigneerd E. Pieters. Eerste helft 20e eeuw.

454. Borden met zilveren handvaten, China

Borden met zilveren handvaten, China, 17e en 19e eeuw. Zilver 19e eeuw.

817. Wapenschild, pijlen en speren, Masai, Kenia/Tanzania

Wapenschild, pijlen en speren, Masai, Kenia/Tanzania. Tweede helft 20e eeuw.

544. Schilderij, Abraham Hulk

Schilderij, zeilboten op zee, olieverf op paneel. Abraham Hulk (1813-1897). Linksonder gesigneerd.

438. Imari bord en schotel, China, Kangxi periode

Bord en schotel, Imari, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

555. Schilderij, H.J. Neuland

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd H.J. Neuland. Hendrik-Jan Nijland (1928-2009) was succesvol in Duitsland en signeerde voor de Duitse markt met H.J. Neuland.

514. Tekening, Vivian Westerman

Tekening, Vivian Westerman New Orleans. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.

524. Schilderij, L.P. Versteeg

Schilderij, olieverf op doek, Leonard Pieter Versteeg (1901-1993). Linksonder gesigneerd. Jaren 50/60.

439. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

9725 CT Groningen