Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023

Beugeltasjes

Twee beugeltasjes met zilveren sluiting waarvan de roze gekeurd lopende leeuw 2 en datering 1879, een tweede tasje met beugel gedecoreerd met vossen en gekeurd lopende leeuw 2.

Hanglamp

Religieuze messing hanglamp voor een kaars met ophangsysteem gedecoreerd met engelen. Tweede helft 19e eeuw.

Penantkast, Biedermeier

Mahoniehouten Hollandse Biedermeier penantkast met lade. Eind 19e eeuw.

Tapijt

Handgeknoopt wollen Mir tapijt. 20e eeuw.

Beeld rijstgod Bulul, Filipijnen

Manshoog hard houten beeld van de rijstgod Bulul van de Ifugao stam uit Banaue van het eiland Luzon, Filipijnen. Tweede helft 20e eeuw.

Tapijt, Afghanistan

Handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Tweede helft 20e eeuw.

Tapijten en kamelenzak

Twee Oosterse wollen handgeknoopte tapijten en een kamelenzak. 20e eeuw.

Vintage banken

Driepersoons vintage bank met twee losse elementen. Vermoedelijk Leolux, jaren 70.

Vloerkleed

Wollen vintage vloerkleed, groot formaat kleed in diverse bruintinten. Jaren 70.

9725 CT Groningen