Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023
954. Beugeltasjes
Twee beugeltasjes met zilveren sluiting waarvan de roze gekeurd lopende leeuw 2 en datering 1879, een tweede tasje met beugel gedecoreerd met vossen en gekeurd lopende leeuw 2.
955. Hanglamp
Religieuze messing hanglamp voor een kaars met ophangsysteem gedecoreerd met engelen. Tweede helft 19e eeuw.
956. Penantkast, Biedermeier
Mahoniehouten Hollandse Biedermeier penantkast met lade. Eind 19e eeuw.
957. Beeld rijstgod Bulul, Filipijnen
Manshoog hard houten beeld van de rijstgod Bulul van de Ifugao stam uit Banaue van het eiland Luzon, Filipijnen. Tweede helft 20e eeuw.
959. Tapijt, Afghanistan
Handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Tweede helft 20e eeuw.
960. Tapijten en kamelenzak
Twee Oosterse wollen handgeknoopte tapijten en een kamelenzak. 20e eeuw.
961. Vintage banken
Driepersoons vintage bank met twee losse elementen. Vermoedelijk Leolux, jaren 70.
962. Vloerkleed
Wollen vintage vloerkleed, groot formaat kleed in diverse bruintinten. Jaren 70.
9725 CT Groningen