Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023

878. Wandplaquettes, Frankrijk

Lot Franse kunststoffen wandplaquettes met houtuitstraling, met de hand beschilderd. Frankrijk, jaren 70/80.

879. Vloerlamp, Anvia

Vintage oranje vloerlamp met twee metalen bollen door lampenfabrikant Anvia, in hoogte verstelbaar. Almelo, jaren 70.

880. Lot trein benodigdheden

Lot treinbenodigdheden waaronder huisjes, rails, transformatoren en meer. West Germany, jaren 60/70.

881. Wandconsole

Wandconsole van de kippenbout etende boer uitgevoerd in bruin gepatineerd polystone. Tweede helft 20e eeuw.

882. Beeld

Bruin gepatineerd messing beeld van een liggend naakt. Eind 20e eeuw.

883. Hal ensemble

Hal ensemble bestaande uit spiegel en sidetable voorzien van marmeren bovenblad in rococostijl., gepatineerd polystone. Tweede helft 20ste eeuw.

884. Lot elpees

Lot met circa honderdvijftig klassieke elpees.

885. Lot elpees

Lot met circa honderd klassieke elpees.

886. Wedgwood

Lot Wedgwood

887. Manga posters

Lot met verschillende Manga posters waaronder Ranma Nibun no Ichi. Bedacht, geschreven en getekend door de Japanse mangaka Rumiko Takahashi. Eind 20e eeuw.

888. Beelden

Lot met vijf verschillende porseleinen beelden. 20e eeuw.

889. Modelboot klipper

Houten scheepsmodel van een viermaster klipper. Tweede helft 20e eeuw.

890. Beeld

Porseleinen beeld van twee thee drinkende dames in klassieke stijl. Eerste helft 20e eeuw.

891. Droppelmina

Tinnen polychroom beschilderde kraantjespot met landschappelijke voorstelling, geheel met messing kooltjeskomfoor. Einde 19e eeuw.

892. Bamileke kruk, Kameroen

Afrikaanse houten gestoken Bamileke kruk gedecoreerd met vogelkoppen. Kameroen, midden 20e eeuw

893. Modelauto’s

Vijf houten klassieke modelauto’s, eind 20e eeuw.

894. Wandconsole

Gipsen wandconsole met cherubijn op groot formaat. Begin 21e eeuw.

895. Vogels

Twee glazen Murano stijl vogels waaronder een pinguïn. Tweede helft 20e eeuw.

896. Netsukes

Vijf houtgesneden netsukes in de vorm van een beer, apen en een muis. 20e eeuw.

897. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een mosterdpot en twee zoutvaatjes. Mosterdpot gemerkt lopende leeuw 2, minevakop, meesterteken KB en jaarletter L. Zoutvaatjes gemerkt met zwaardje en meesterteken B.

898. Zilveren schaaltjes

Lot met drie zilveren schaaltjes allen gemerkt 830. 20e eeuw

899. Kralen

Zes gestoken benen kralen in de vorm van een konijn, aap, varken, slang, bok en aap. Tweede helft 20e eeuw.

900. Netsukes

Vijf houtgestoken netsukes in de vorm van een schildpad, konijn, kip en muizen. 20e eeuw.

902. Hangkast

Hangkast met medailles en trofeeën, houten uitvoering met glas en initialen LD LS. Inclusief twee bekers, een ketting, zilveren beker en zes medailles. Betreffende de kegelsport, midden 20e eeuw.

903. Eetkamerstoelen, Art Deco

Vier notenhouten Art Deco eetkamerstoelen met blauwe bekleding. Frankrijk, jaren 30.

9725 CT Groningen