Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023
803. Wandbord en wierrookbranders, China
Twee messing Chinese wierrookbranders en een messing wandbord met draken, floraal motief en Chinese karakters. 20e eeuw.
804. Container, Somalië
Houten etnografische kameelmelk container met deksel. Somalië, midden 20e eeuw.
805. Spaarpot Bull Dog bank
Money bank gietijzeren spaarpot, type Bull Dog bank. Vierde kwart 20e eeuw.
806. Poppen
Twee verschillende waspoppen in originele kleding. Armen, benen en hoofd zijn gemaakt van was, vermoedelijk Motschmann. Omstreeks 1900
807. Beugeltasjes
Twee verschillende maliënkolder beugeltasjes, waarvan een gemerkt alpaca. Eerste helft 20ste eeuw.
808. Pop
Waspop met originele kleding, armen en hoofd gemaakt van was. Vermoedelijk Motschmann, eind 19e eeuw.
809. Lot zilver
Lot zilver met onder meer een tasbeugel, zilverbaartje 10 gram, munt 1894, lepeltjes en zakhorloges. Hierbij een 8 karaats gouden ketting. 19/20e eeuw.
810. Trofee
Glazen trofee "Kampioen Neuten Schaiten" van Radio Noord Groningen, basis uitgevoerd in spijkerbol glas. Gedateerd 1990.
811. Handtassen
Twee krokodillen lederen dameshandtassen. Jaren 60/70.
812. Reservisten pijp, Duitsland
Duitse infanterie reservisten pijp opgebouwd uit hout, been en gewei met keramieken pijpenkop. Gedateerd 1906.
813. Hoofddeksels
Twee hoofddeksels, een Rooms-Katholieke biretta en een Aziatisch hoofddeksel. Begin 20e eeuw.
814. Etalagehoofd, Duitsland
Mannelijk hardgipsen etalagehoofd gemerkt H. Obermaier, München. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.
815. Halster, Tibet
Tibetaans paardenhalster. Eerste helft 20e eeuw.
816. Schaal, ontwerp Rudolf Beranek voor Skrdlovice
Kristallen schaal met subtiele sliertwerking, ontwerp Rudolf Beranek en uitvoering Skrdlovice. Tsjechië, jaren 60.
817. Aanstekers en sigarettenetuis, Hadson
Twee geschenkverpakkingen met Hadson gasaanstekers en metalen sigarettenetuis, in originele verpakking. Japan, derde kwart 20e eeuw.
818. Vaas, VB Opaline Florance
Opaline glazen Murano stijl vaas met oranje gemarmerd effect door VB Opaline uit Florence. Aan de onderzijde gemerkt met originele sticker. Made in Italy, jaren 60/70.
819. Deurkrukken
Lot houten deurkrukken en een porseleinen knop. Begin 20e eeuw.
820. Lot deurbeslag
Lot met deur- en raambeslag voornamelijk metaal en een paar porseleinen zwarte deurknoppen. Begin 20e eeuw.
821. Schilderij
Schilderij van een haan in expressionistische stijl. Anoniem, derde kwart 20e eeuw.
822. Wandplaten autotechniek
Educatieve wandplaten voor onderwijs autotechniek met betrekking tot remmen, cilinder uitleg en injectiesysteem. Uitgave Ate Lockheed, Duitsland, derde kwart 20e eeuw.
823. Lot tin
Lot tin met Amsing droppelmina met komfoor, theepot, acht maatbekers waaronder Reijenga Groningen en drie drinkbekers. Rond 1900.
824. Voetenbank
Houten donkerbruine Thonet stijl voetenbank met webbing. Midden 20e eeuw.
825. Servies, Herman Brood
Fragmenten van een porseleinen servies van Herman Brood bestaande uit een kop-en-schotel, twaalf mokken en zeven schotels. Eind 20e eeuw
826. Schilderij
Schilderij, van een Indonesische marktscene, oleografie op board. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20ste eeuw.
827. Tinnen soldaatjes
Doos tinnen soldaatjes, midden 20e eeuw
9725 CT Groningen