Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023

752. Runderhoornen

Twee runderhoornen op groot formaat. 20e eeuw.

753. Beelden, Afrika

Twee hardhouten Afrikaanse gestoken beelden van twee knielende vrouwen, 20e eeuw.

754. Projector, Specto

Filmprojector van Specto limited Winsor Engeland. In originele koffer, aren 50.

755. Schilderij, Bruns

Schilderij van een kustlandschap met vuurtoren en baai. Olieverfschilderij op board, linksonder gesigneerd Bruns en gedateerd 1984.

756. Cache-pot, Engeland

Porseleinen floraal gedecoreerde cache-pot met hengsels. Aan de onderzijde gemerkt Adam.No1. Regnr. 496752. Engeland, omstreeks 1900.

757. Murano vaas

Groene kristallen Murano blokvaas met gele tussenlaag in Sommerso techniek, voorzien van originele sticker. Italië, jaren zestig.

758. Pop, Armand Marseille

Pop van Armand Marseille met biscuit porseleinen hoofd en houten handen en benen. Op het achterhoofd gemerkt en vermelding van modelnummer. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

759. Telefoons, Ericsson en KTAS

Twee telefoons, breder PTT model met koperen mantel door Ericsson, Zweden en een ijzeren telefoon met koperen mantel gemerkt KTAS uit Denemarken. Jaren 30.

760. Diorama, China

Driedimensionale voorstelling in houten kast met voorzetglas. Voorstelling met kraanvogels, symbool van vruchtbaarheid. Schilderwerk en divers materiaalgebruik, gesigneerd aan de linkerzijde met Chinese karakters. 20e eeuw.

761. Blikken

Lot met twaalf voorraadblikken, voornamelijk eerste helft 20ste eeuw.

762. Lot curiosa

Lot messing en koperen miniatuur voorwerpen, ruim dertig stuks. Tweede helft 20e eeuw.

763. Servies

Porseleinen Chinoiserie theeservies gedecoreerd met griffioen en florale motieven bestaande uit een theekan, melk- en suikerstel en twaalf kop-en-schotels. 20e eeuw.

764. Lot lijstwerk

Lot lijstwerk bestaande uit twee ingelijste reproducties. Eind 20e eeuw.

765. Schilderijen

Twee schilderijen, naïef geschilderd werk van dorsende boer en een tweede schildering met zeilboten, rechtsonder gemonogrammeerd W.A. Acrylverf op board, 21e eeuw.

766. Lichtbak Casa Blanca

Lichtbak met opschrift Casa Blanca, uitvoering in metaal en plastic. Vierde kwart 20e eeuw.

767. Hangoortafel

Mahoniehouten hangoortafel voorzien van getordeerde poten, 20e eeuw.

768. Reisklokken

Drie messing reisklokken, model carriage clock, 20e eeuw.

769. Voorraadblikken

Drie okerkleurige voorraadblikken met bruine biezen. Eerste helft 20e eeuw.

770. Pennen, Mont Blanc

Drie Mont Blanc pennen: een vulpotlood, vulpen en balpoint, modelnummer 72. Met reclame-uiting en originele lederen etui. Jaren 60.

771. Vaas, China

Porseleinen balustervormige handbeschilderde vaas met florale decoratie en boom met vogel in cartouche, aan de onderzijde gemerkt. China, tweede helft 20e eeuw.

772. Etagèremeubel

Hoek etagèremeubel in Lodewijk XV stijl met bronskleurig messing elementen. Midden 20e eeuw.

773. Servies Butterfly, Société Céramique Maestricht

Fragment van een servies van Société Céramique Maestricht met de decornaam Butterfly. Bestaande uit zeven dinerborden, zes soepborden, zeven ontbijtborden, twee dekschalen, theepot met melkkan en suikerpot, zes kop-en-schotels en een botervloot. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.

774. Dekenkist

Eikenhouten kist op houten sledes, omstreeks 1800. Hierbij een kamelenzak.

775. Servies Butterfly, Société Céramique Maestricht

Zespersoons servies van Societé Ceramique Maestricht met de decornaam Butterfly. Zes dinerborden, zes soepborden, zes ontbijtborden, twee dekschalen, zes kop-en-schotels, theepot met melkkan en suikerpot, drie serveerborden en botervloot. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.

776. Servies Butterfly, Société Céramique Maestricht

Fragment van een servies van Société Céramique Maestricht met de decornaam Butterfly, bestaande uit twee dekschalen, zes theekopjes met schotels, een sauskom, serveerkommen met onderbord en vijf serveerschalen. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen