Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023

828. Aquarel

Aquarel van het Rietland Westzaan. Anoniem, linksonder gedateerd 1953.

829. Lot glaswerk

Lot glaswerk met geëlektrificeerde glazen olielamp, twee olielampen, glazen geslepen schaaltjes, onderzetters, waxinelichthouders en een piqué fleur glazen schaal. 20e eeuw.

830. Kachel, Burley

Elektrische Burley kachel met open haard effect, modelnummer 716. Kachel op groot formaat, 21e eeuw.

831. Schilderij, R. Agerholm

Schilderij van een zigeunermeisje door R. Agerholm. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd. Eerste helft 20ste eeuw.

832. Lot curiosa

Lot curiosa met pijpkomfoor, trancheerset in doos, lepeldoos gevuld met achttien lepeltjes, tweede lepeldoos, stempels, drukletters en een glasfles in gevlochten pitrieten mand met lederen schouderband. 20e eeuw.

833. Schilderingen op textiel

Schilderingen op textiel, een astrologische kalender, Pawukon of Palintangan, vervaardigd in Kamasan, Bali. Hierbij een ander stuk textiel. Middel 20e eeuw.

834. Servies Lange Lijs, Ceramique Societé Maastricht

Porseleinen Lange Lijs thee- en koffieservies van Ceramique Societé Maastricht bestaande uit theepot, zes koffie-en vier theekopjes en vele schotels, zes ontbijtborden en serveerschalen. Eerste helft 20e eeuw.

835. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer porseleinen theekopjes, kommen, Arabia keramiek, melkkan, Imari theeset en piece du table en vele schoteltjes. 20e eeuw.

836. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een motenmand, sigarettendoos en een Japans doosje, 20e eeuw

837. Lot lampenonderdelen

Lot Art Deco en Gispen stijl verchroomde- en messingkleurige lampenonderdelen. 20e eeuw.

838. Lot lampenonderdelen

Lot lampenonderdelen, onder andere chromen Franse Art Deco. Eerste helft 20ste eeuw.

839. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een groene schaal, schenkkan met drinkbekers, Fries draadglas, houten Russisch theeset, kerfsnede aardewerken potje, borden, Chinese porseleinen kruik, een wierookhouder, een gebaksstel Huizen en meer. 20e eeuw.

840. Borduurwerk 1872

Borduurwerk met afgebeeld Bijbels tafereel met Heilige en schaapsherder, gedateerd 1872.

841. Aquarel

Aquarel van een Drents knopstoeltje. Rechtsonder gesigneerd Ge K, eind 20e eeuw.

842. Platen en bladmuziek

Doos met veertig bakelieten langspeelplaten en bladmuziek. Tweede kwart 20e eeuw.

843. Lot curiosa

Lot curiosa met prent van Henk Helmantel, porseleinen Jugendstil dekselpot Societé Ceramique, onderzetter hertengewei, blauwe vaas met noppenstructuur, koperen evenveeltjespan, koperen vergiet en een blikken voorraadblik. 20e eeuw.

844. Tekeningen, F. Kruizinga

Twee tekeningen met symbolistische afbeeldingen. Linksonder gesigneerd F. Kruizinga, tweede helft 20ste eeuw.

845. Regulateur

Regulateur met eikenhouten behuizing, voorzien van verzilverde wijzerplaat met Art Deco becijfering. Tweede kwart 20e eeuw.

846. Lot servies en zilver

Lot servies bestaande uit een theeservies, floraal gedecoreerd bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, vijf theekopjes met zes schotels, lepeldoosje en serveerschaaltje. Gemerkt aan de onderzijde J.G & Z Handels Merk. Zes floraal beschilderde porseleinen kommen. Tevens zes zilveren mokkalepeltjes, gemerkt met zwaardje en twee verzilverde serveervorkjes. 20e eeuw.

847. Lampenkappen, Art Deco

Zes glazen Art Deco lampenkappen. Tweede kwart 20e eeuw.

848. Lectuurbak

Lectuurbak, Mid-century design, uitgevoerd in metaal en teakhouten fineer. Jaren 50/60.

849. Masker,Tiki Hawaï

Hout gestoken Tiki masker. Hawaï, 20e eeuw.

850. Rolykit

Vier Rolykit kunststoffen zeskantige oprolbare opbergsystemen. Nederland, eind jaren 70/80.

851. Stripboeken

Lot met circa drieënzestig stripboeken onder andere De Smurfen, Kid Colt, Laurel & Hardy, Agent 212, BIlly Turf, German en wij, Storm en FC Knudde.

852. Lot servies

Lot servies Lange lijs en Peterselie, Mosa Maastricht. 20e eeuw.

9725 CT Groningen