Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023
904. Kolenkit
Mahoniehouten floraal gedecoreerde kolenkit met metalen binnenbak en bronskleurig hengsel met houten handvat. Omstreeks 1900.
905. Hutkoffer
Groene metalen hutkoffer met houten banden en messingkleurig beslag. Midden 20e eeuw.
906. Hutkoffer
Grijs geschilderde hutkoffer met houten- en metalen spanbanden en messing beslag. Derde kwart 20e eeuw.
907. Lot curiosa
Lot curiosa met onder meer een Revue microscoop, Kodak Retina reflex fotocamera, Ricoh fotocamera, tinnen bord, drukplaat, damestasje, messing komfoor en houten gestoken kistje. 20e eeuw.
908. Davenport bureau, Engeland
Davenport wortelnotenhouten bureau met aan de rechterzijde vier laden, klepbureau met lederinleg bovenzijde en in de binnenzijde twee laadjes. Engeland, eerste helft 20e eeuw.
909. Poppenwagen
Metalen poppenwagen met houten elementen en kunstlederen bekleding. Frankrijk, eerste helft 20ste eeuw.
910. Kom, China
Chinese handbeschilderde porseleinen Nanking kom gedecoreerd met echtpaar en spelende kinderen. Centraal in de kom een afgebeelde kraanvogel. Eerste helft 20e eeuw.
911. Boekenmolen
Mahoniehouten draaibare boekenmolen met drie niveaus. Begin 20e eeuw.
912. Ladekast
Eikenhouten ladekast met vijf laden voorzien van ringbeslag. Begin 20e eeuw.
913. Ladekast
Eikenhouten ladekast met vier laden en messing ringbeslag. Eind 19e eeuw.
914. Lot pleet
Lot zilver pleet met broodmand, melk- en suikerstel, roomkannetje, twee schaaltjes en twee serveerbordjes. 20e eeuw.
915. Tulpenvaas, Perzië
Aardewerken Perzische tulpenvaas gedecoreerd met florale motieven, omstreeks 1900.
916. Bijzettafel
Mahoniehouten Neogotische driespant bijzettafel. Eind 19e eeuw.
917. Theetafel
Mahoniehouten Chippendale revival theetafel op sierlijk gebogen poot met klauw rustend op een bol. Omstreeks 1900.
918. Paspop, Denemarken
Kunststoffen paspop, meisjesmodel, maat 140. Gemerkt op de voet en het hoofd NP12, Denemarken, jaren 60/70.
919. Duivenhok
Houten bruin-wit geschilderd duivenhok in huis model. Midden 20e eeuw.
920. Kabinet
Eikenhouten tweedeurs kabinet met messing ring en floraal beslag. Eind 19e eeuw.
921. Beelden Amor en Psyche
Twee witmetalen beelden voorstellende Amor en Psyche op zwart hardstenen basement. Begin 20e eeuw.
922. Linnenkast, Duitsland
Duitse eikenhouten linnenkast, bestaande uit drie gedeelten, voorzien van ijzeren hang- en sluit werk. Omstreeks 1800.
923. Klapstoel
Klapstoel in Bauhaus stijl met een rug en zitvlak van canvas stof, buisframe constructie. Jaren 60/70.
924. Dekenkist
Eikenhouten dekenkist met geteld geld motief houtsnijwerk. Begin 19e eeuw.
925. Theekast
Eikenhouten tweedeurs theekast met geslepen glas, omstreeks 1930.
926. Tapijt
Handgeknoopt wollen oosters tapijt. Vierde kwart 20ste eeuw.
927. Aanstekers, Braun
Vier Braun aanstekers, twee chromen tafelmodel gasaanstekers naar ontwerp van Dieter Rams, model T2, ontwerp stamt uit 1968 en made in Ireland. Tevens twee zakmodel gasaanstekers, made in Ireland en Germany. Jaren 70.
928. Loper
Loper met geometrische medaillons in rode kleurstelling, mechanisch geweven. Tweede helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen