Veiling: Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023

904. Kolenkit

Mahoniehouten floraal gedecoreerde kolenkit met metalen binnenbak en bronskleurig hengsel met houten handvat. Omstreeks 1900.

905. Hutkoffer

Groene metalen hutkoffer met houten banden en messingkleurig beslag. Midden 20e eeuw.

906. Hutkoffer

Grijs geschilderde hutkoffer met houten- en metalen spanbanden en messing beslag. Derde kwart 20e eeuw.

907. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een Revue microscoop, Kodak Retina reflex fotocamera, Ricoh fotocamera, tinnen bord, drukplaat, damestasje, messing komfoor en houten gestoken kistje. 20e eeuw.

908. Davenport bureau, Engeland

Davenport wortelnotenhouten bureau met aan de rechterzijde vier laden, klepbureau met lederinleg bovenzijde en in de binnenzijde twee laadjes. Engeland, eerste helft 20e eeuw.

909. Poppenwagen

Metalen poppenwagen met houten elementen en kunstlederen bekleding. Frankrijk, eerste helft 20ste eeuw.

910. Kom, China

Chinese handbeschilderde porseleinen Nanking kom gedecoreerd met echtpaar en spelende kinderen. Centraal in de kom een afgebeelde kraanvogel. Eerste helft 20e eeuw.

911. Boekenmolen

Mahoniehouten draaibare boekenmolen met drie niveaus. Begin 20e eeuw.

912. Ladekast

Eikenhouten ladekast met vijf laden voorzien van ringbeslag. Begin 20e eeuw.

913. Ladekast

Eikenhouten ladekast met vier laden en messing ringbeslag. Eind 19e eeuw.

914. Lot pleet

Lot zilver pleet met broodmand, melk- en suikerstel, roomkannetje, twee schaaltjes en twee serveerbordjes. 20e eeuw.

915. Tulpenvaas, Perzië

Aardewerken Perzische tulpenvaas gedecoreerd met florale motieven, omstreeks 1900.

916. Bijzettafel

Mahoniehouten Neogotische driespant bijzettafel. Eind 19e eeuw.

917. Theetafel

Mahoniehouten Chippendale revival theetafel op sierlijk gebogen poot met klauw rustend op een bol. Omstreeks 1900.

918. Paspop, Denemarken

Kunststoffen paspop, meisjesmodel, maat 140. Gemerkt op de voet en het hoofd NP12, Denemarken, jaren 60/70.

919. Duivenhok

Houten bruin-wit geschilderd duivenhok in huis model. Midden 20e eeuw.

920. Kabinet

Eikenhouten tweedeurs kabinet met messing ring en floraal beslag. Eind 19e eeuw.

921. Beelden Amor en Psyche

Twee witmetalen beelden voorstellende Amor en Psyche op zwart hardstenen basement. Begin 20e eeuw.

922. Linnenkast, Duitsland

Duitse eikenhouten linnenkast, bestaande uit drie gedeelten, voorzien van ijzeren hang- en sluit werk. Omstreeks 1800.

923. Klapstoel

Klapstoel in Bauhaus stijl met een rug en zitvlak van canvas stof, buisframe constructie. Jaren 60/70.

924. Dekenkist

Eikenhouten dekenkist met geteld geld motief houtsnijwerk. Begin 19e eeuw.

925. Theekast

Eikenhouten tweedeurs theekast met geslepen glas, omstreeks 1930.

926. Tapijt

Handgeknoopt wollen oosters tapijt. Vierde kwart 20ste eeuw.

927. Aanstekers, Braun

Vier Braun aanstekers, twee chromen tafelmodel gasaanstekers naar ontwerp van Dieter Rams, model T2, ontwerp stamt uit 1968 en made in Ireland. Tevens twee zakmodel gasaanstekers, made in Ireland en Germany. Jaren 70.

928. Loper

Loper met geometrische medaillons in rode kleurstelling, mechanisch geweven. Tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen