Veiling: Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december

51. Ets, Wim van der Meij

Ets van een ezel in hok door Wim van der Mey (1949). Oplagenummer 38/150, rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 1986.

Startbod: € 5

52. Tekening, Frida Holleman

Tekening van een zittend meisje met mand door Frida Holleman (1908-1999). Linksboven wapen met drie eenden. Rechtsonder met potlood gesigneerd F. Holleman. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

53. Aquarel, Willem van den Berg

Aquarel van een Volendammer visser door Willem van den Berg (1886-1970). Linksonder gesigneerd, omstreeks 1935.

Huidig bod: € 30

54. Schilderij, Constant Artz

Schilderij van eenden aan de waterkant door Constant David Ludovic Artz (1870-1951), olieverf op triplex. Rechtsonder gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 360

55. Tekening, Willem van den Berg

Tekening van een Volendammer visser door Willem van den Berg (1886-1970). Linksonder gesigneerd en gedateerd 1935 met vermelding -Volendam-.

Huidig bod: € 30

56. Spiegel, Louis XV

Franse goudkleurige Lodewijk XV spiegel met rijkelijk geornamenteerde kuif. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 75

57. Schilderij, Andreas Meijer

Schilderij van een winterlandschap door Andreas Meijer, olieverfschilderij op triplex. Rechtsonder gesigneerd, omstreeks 1900.

Huidig bod: € 120

58. Mezzotint, Cornelis Dusart

Mezzotint van een lachende, rokende, zittende man door Cornelis Dusart (1660-1704). Rechtsboven in de plaat gesigneerd Corn: Dùsart fe. Omstreeks 1685.

Huidig bod: € 15

59. Thee, Nantou Tea Expo

Twee Celadon porseleinen theebussen met thee inhoud van de Nantou Global Tea Expo 2023 in box, Taiwan.

Huidig bod: € 25

60. Art Deco vaas, Rosenthal

Porseleinen Art Deco vaas van Rosenthal met Kadinsky stijl spuitdecor. Aan de onderzijde gemerkt, Duitsland, jaren 20-30.

Huidig bod: € 10

61. Art Deco vaas, Faiencerie de Thulin

Art Deco keramieken vaas met blauw-okerkleurige druipglazuur, vervaardigd door Faiencerie de Thulin. Aan de onderzijde vermelding modelnummer en Belgium. België, jaren 20.

Huidig bod: € 5

62. Schilderij

Schilderij getiteld “Voor mijn liefste Anna” toegeschreven aan Herman Berserik. Verso informatie en naamsvermelding. Eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

63. Dekselpot, China

Chinese Celadon stijl keramieken dekselpot met houten deksel op houten basement. China, 20e eeuw.

Startbod: € 5

64. Beeld, Max le Verrier

Bronzen beeld van Max le Verrier van de danseres Isadora Duncan. Groen gepatineerd brons op houten, deels granieten basement. Op de sokkel gesigneerd Le Verrier, Frankrijk, jaren 20/30.

Huidig bod: € 65

65. Kommen, China

Twee famille rose porseleinen floraal beschilderde kommen. China, 18e eeuw.

Huidig bod: € 25

66. Flesvaas, Bertil Vallien

Kristallen blauwe flesvaas, modelnaam "Satellite", naar ontwerp van Bertil Vallien en uitvoering Kosta Boda. Aan de onderzijde gegraveerd Kosta Boda, artist coll b. Vallien en modelnummer 48015. Zweden, ontwerp stamt uit 1980.

Huidig bod: € 25

67. Sigarendoos, Spanje

Spaanse verzilverde metalen rijkelijk gedecoreerde sigarendoos uit 1882. Herdenkingsplaat binnenzijde gedateerd, merkteken op binnenrand. Spanje, 19e eeuw.

Huidig bod: € 25

68. Linosnede, Arie Zonneveld

Kleurenlinosnede met zonnebloemen door Arie Zonneveld. Rechtsonder met potlood gesigneerd met monogram, linksonder vermelding linosnede. Tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 40

69. Bureauklok, Frankrijk

Bronzen verguld bureauklokje gedecoreerd met eikenbladeren en eikels. Frankrijk, omstreeks 1880.

Huidig bod: € 25

70. Theekommen en schotels, China, Chienlung periode

Twee porseleinen famille rose theekommen en schotels, Mandarijnen decoratie. China, Chienlung periode, 18 eeuw.

Huidig bod: € 45

71. Aquarel Parijs

Aquarel van de Notre Dame met de Pont d’Archevêché te Parijs. Rechtsonder gesigneerd, linksonder vermelding Aquarelle Original, Frankrijk, derde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

72. Schaal, China, Qianlong periode

Chinees porseleinen schaal gedecoreerd met landschappelijk decor omringd door een rand met floraal motief. Qianlong periode, 18e eeuw.

Huidig bod: € 15

73. Theekommen en schotels, China, Kangxi periode

Drie Chinees porseleinen theekommen en schotels gedecoreerd met botanisch decor. Kangxi periode, begin 18e eeuw.

Huidig bod: € 30

74. Kettingen, Afrika

Drie kralen kettingen waaronder een Afrikaanse handbeschilderde stenen kralenketting en twee Zuid-Afrikaanse kralenkettingen met bolvormige elementen. 20e eeuw.

Startbod: € 5

75. Schemerlamp, Auguste Mouzin et Cie

Keramieken Art Deco lampenvoet door Auguste Mouzin et Cie, Wasmuel. Aan de onderzijde gemerkt A.M.C. Belgium, en modelnummer 32. België, jaren 30.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen